Чернівецькому аеропорту "Украерорух" ще на рік дозволив використовувати старе обладнання автоматичної посадки літаків у поганих умовах

КП Міжнародний аеропорт «Чернівці» продовжить використовувати обладнання інструментальної системи посадки (ILS). Ця система забезпечує автоматичну посадку повітряних суден в поганих метеоумовах, при поганій видимості, в тому числі вночі. Обладнання, що регулює посадку літаків та аеродромна диспетчерська вишка належить державному підприємству «Украерорух».

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив заступник міського голови Чернівців Ігор Крохмаль.

За його словами, у квітні влада міста отримала листа від «Украероруху» щодо ліквідації аеродромно диспетчерської вишки.

“Зрозуміло, що у зв’язку з пандемією, аеропорт тривалий час не працював. Тому підприємство, яке надає та обслуговує обладнання інструментальної системи посадки зазнало значних збитків”, - написав він.

Міська рада спільно з керівництвом Міжнародного аеропорту «Чернівці» провели тривалі і продуктивні перемовини з представниками підприємства «Украероруху». Щоправда саме обладнання є вже застарілим, але Державіаслужба України збільшила йому термін експлуатації ще на один рік.

За цей час керівництво чернівецького аеропорту та «Украероруху» шукатимуть можливості оновити його.

“Міжнародний аеропорт «Чернівці» повинен відповідати міжнародним стандартам, тож наявність сучасного обладнання є вимогою часу. Зараз ми працюємо над збільшенням кількості рейсів, відновлення міжнародного авіасполучення та збільшенням пасажиропотоку. Уже відновили та працюють рейси Чернівці-Київ. Тож є всі передумови для тривалої співпраці з ДП «Украерорух»”, - додав заступник міського голови.


Коментарі:
Більше новин по темі: