Чернівецька міськрада розриває угоду з маршрутним перевізником, який порушував умови договору

У Чернівцях з 27 вересня по 1 жовтня провели перевірки якості маршрутних перевезень. Окрім брудних салонів, недотримання графіку руху, невідповідності місця знаходження транспортного засобу із показниками GPS-трекерів, зафіксували значно серйозніші порушення. Про це у програмі Суть речей на Радіо 10 розповів заступний Чернівецького міського голови Ігор Крохмаль.

«Це і відсутність техоглядів на автобусах, це порушення, які напряму можуть нести загрозу безпеці громадян, які перебувають під час руху в таких транспортних засобах. Це досить суттєві серйозні порушення і за це перевізники будуть притягуватись до відповідальності. Зокрема, фінансові санкції, які передбачені договором, ми застосовуємо самі. Ми вже почали вручати ці фінансові рішення про застосування цих фінансових санкцій. В тій частині, де передбачена відповідальність на рівні законодавства України, ми передаємо матеріали перевірок національній поліції, патрульній і до Укртрансбезпеки. Якщо не помиляюсь, вже 6 матеріалів передали до Укртрансбезпеки. Ми чекаємо на їхні висновки за цими перевірками», - зазначив Ігор Крохмаль.

За його словами, у міськраді хочуть змінити ситуацію із перевізниками. Це робитимуть за допомогою розривання договорів. «Наразі в нас вже є такий прецедент. Ми звернулись до перевізника, повідомивши, що впродовж 30 днів ми з ним розірвемо угоду за неякісне надання послуги, за те, що порушуються умови договору. Наразі триває судовий процес», - додав заступник міського голови.


Коментарі:
Більше новин по темі: