«Бінго – і всі в зборі»: журналістка здивувалася, як депутати міськради, які служать в ЗСУ, змогли одночасно приїхати на сесію

Журналістка із Чернівців Анастасія Іванова здивувалася великому напливу депутатів, які прийшли на сесію міськради сьогодні, 7 липня.

Про це Анастасія Іванова написала на своїй фб-сторінці, пише molbuk.ua

Зокрема, її здивувало те, що змогли прийти в такій значній кількості депутати, які раніше повідомляли, що служать у ЗСУ.

"Споглядаю і диву даюсь, які це такі війська так одночасно відпустили у відпустку стільки захисників? Це ж як так вийшло, що саме на сесію зібрались всі ті, хто так розказував як служить і захищає Батьківщину? Звісно, що після перемоги у цій залі ми знайдемо так багато тих, кому маємо "завдячувати". І саме ці люди потім перші будуть претендувати на повагу, на вдячність, на пільги і тд. Але як же так виходить, що майже всі сім‘ї від початку війни чекають своїх синів, татів, чоловіків, а тут от прям БІНГО - і всі в зборі! Чи то депутатський мандат дає квиточок додому, коли заманеться?" - обурилася журналістка.

Раніше ЗМІ повідомляли, що частина депутатів Чернівецької міськради у перші дні війни записалася до сил територіальної оборони або ж до інших підрозділів ЗСУ. Хтось дочекався мобілізації.

Сьогодні на сесії міськради був справжній "аншлаг": прийшли майже всі депутати, навіть представники тих фракцій, які тривалий час не відвідували сесійних засідань.


 Купити квартиру в Чернівцях
Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації