ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Блог Марка Файнера
24-09-2020 21:38

Популярно про вибори

 

 

К чему весь этот шухер

И яркий маскарад,

Где претенденты каждый

Болтун и казнокрад,

Где правду вам не скажут,

Зачем идут во власть?

Но мы уж точно знаем –

Чтоб нас дурить и красть.

 


Здається, я виявив основні причини всіх наших негараздів у країні. Вони, як і закономірності в науці й техніці, дуже прості та очевидні. Складними є тільки висновки, що з них випливають, і вміння ними користуватись.

Отже, де-юре влада в державі належить нам, кожному з нас, так само як і земля, надра та (до масової прихватизації) фабрики, заводи, споруди. А якщо де-факто хтось сьогодні розпоряджається ними, то тільки тому, що ми, кожен з нас, видали їм на це доручення у вигляді голосу на виборах.

Чи усвідомлено ми це зробили? Чи усвідомлювали, що разом з голосом ми віддали їм свої права на майно, переконання і надії на майбутнє, якими вони тепер можуть маніпулювати, гендлювати, здавати в оренду, вже не запитуючи нас, а іноді навіть нам на шкоду, наприклад, здирати з нас гроші за наші ж ресурси, споруди тощо?

До прикладу, за наш газ собівартістю 50 у.о. за 1 тисячу кубометрів ми сплачуємо баригам утричі більше. Подібне з вугіллям, користуванням землею, приміщеннями тощо. Дивуюся легковажності і байдужості людей, які довіряють управління своїм майном, своєю Державою, майбутнім наших дітей і онуків, тим, кого просто не знають і не довірили б навіть потримати свої тисячу гривень.

Це і є квазідемократія. Саме таку профанацію свого часу глибоко проаналізував і викрив відомий український націоналіст Микола Сціборський. Хоч я з багатьма його висновками незгоден, але в розглянутому питанні він правий на всі 100%. Адже, створюючи ілюзію народовладдя, шахраї всіх мастей, користуючись необізнаністю людей, плодять свої шоблопартії. За допомогою контрольованих ними ЗМІ та своєї агентури вони нав’язують народу кандидатів на керівні державні посади, які є їхніми ставлениками і які, звичайно, будуть працювати в інтересах не Держави та її народу, а шкурних забаганок бариг.

По правді сказати, не знаю, як і більшість громадян, кого обирати на виборах у цьому театральному, чи то пак політичному, сезоні, адже нікого з кандидатів не знаю і поручитись за них не можу.

Отже, як нам бути? Ситуація, на мій погляд, як у тому анекдоті з арештованим сантехніком, який, виконуючи ремонтні роботи в обкомі компартії, сказав, що треба міняти всю цю прогнилу систему. Так-так, ми повинні не мавпувати Європу, а делегувати у владу тільки тих, кого добре знаємо, за кого можемо поручитись. А це тільки колеги по роботі, сусіди (і ні в якому разі не родичі і друзі), відомі своєю чесністю, професіоналізмом, відданістю державі та її народу, конкретними справами. Не вбачаю нічого поганого в тому, що хтось хоче бути Президентом, Міністром, мером тощо. Але тоді, будь ласка, якщо хочеш стати мером, то попрацюй рік-два на очисних спорудах, водогоні, в ЖРЕПі та покажи свої здібності. Претендуючи на міністерський портфель, попрацюй майстром, виконробом, учителем, зоотехніком, агрономом, керівником підприємства, клерком у райраді тощо. Адже, врешті-решт, в органах місцевого самоврядування нам потрібні не політики, а завгоспи, а в центральних органах влади – висококласні фахівці відповідних галузей економіки. Хоч абсолютно ігнорувати їхні моральні та ідеологічні переконання теж не слід.

Тож, аналізуймо і думаймо, панове. Слава Україні!

 

Газета «Відродження» від 10.09.2020 р.

Переглядів (1575) / Коментарі (0)
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...