«Любов без кордонів. Любов без породи»: У Чернівцях нагородили дітей-фіналістів українсько-британського конкурсу, присвяченого захисту безпритульних тварин

1 з 10

ДРУЗІ НАШІ МЕНШІ /

26 лютого у Belle Vue відбулося нагородження переможців українсько-британського дитячого конкурсу на захист тварин. Учасники віком від 8-ми до 14-ти років, у своїх малюнках показали, що тварини є їхніми справжніми друзями і для дружби порода немає значення.

Конкурс організувала громадська організація «Волонтерський рух «Небайдужі» (Чернівці), спільно з Британськими організаціями Naturewatch foundation та Hidden-in-Sight, предствник якої в онлайні долучився до конференції.

-« Наш іноземний партнер із Британії, колишній поліцейський, детектив, засновник міжнародної організації «Hidden-in-Sight» Марк Рендал, з яким ми довгий час співпрацюємо, побачив наші сейозні наміри змінити ситуацію безпритульних тварин у Чернівцях і запропонував провести спільний пілотний проєкт. Вразило те, що ми отримали більше 500 робіт, які надсилали, навіть, з інших областей», - зазначила кореспондентці БукІнфо організаторка заходу й головчиня громадської оганізації «Небайдужі» Оксана Михайлинко.

Під час заходу діяла виставка найкращих робіт, що надійшли на конкурс. Батьки й гості мали змогу фотографувати переможців із їхніми роботами.

За словами керівниці інклюзивного центру м.Чернівці Лідії Анциперової, у конкурсі також прийняли участь діти із особливими освітніми потребами. "Переглянувши всі картини, ніхто із журі не міг подумати, що 35 із них намалювали діти із різними формами інвалідності. Це ще раз доводить те, що всі діти рівні й однаково талановиті,» - каже пані Анциперова.

Переможців вибирали із двох номінацій: любительська та професійна, аргументуючи тим, що у дітей різна вікова категорія, й різний професійний рівень підготовки.

«Коли мене запросили у журі, емоції були різні. Обрати переможця було важко, бо кожен малюнок «чіпляв» по-своєму. Після цього конкурсу я щиро вірю, що у нашої країни є майбутнє, бо у нас є надзвичайно талановиті й розумні діти,» - каже кураторка освітніх проєктів ГО «Небайдужі» Тетяна Короткова.

До своїх малюнків діти писали короткі фрази, які розкривали їхнє бачення любові до тварин, а загалом девіз заходу - «Любов без кордонів. Любов без породи».

« Цей конкурс - це, насправді, конкурс емоцій. Кожна дитина проявила те, як вона бачит світ тварин те, як вона розуміє захист тварин», - коментує один із членів журі, волонтер зоозахисник, співзасновник стайні-притулку «Кінний двір» Микола Дичка.

Юний переможець Владислав Гаврилиця поділився своїми емоціями, розповівши, що його надихнуло на створення малюнку: «Моя сестра із своїми друзями ходила до притулку. Коли вона прийшла додому, то була сильно вражена і всім розповідала про притулок. Мене це надихнуло і я намалював свій малюнок»

Учасників конкурсу нагородили цінними призами та пам’ятними значками із логотипом проєкту.

Шестеро робіт-фіналістів, які обиралися публічним голосуванням, згідно з умовами конкурсу, будуть розміщені на білбордах міста Чернівці та у Великій Британії, в якості соціальної реклами, яка популяризуватиме гуманне ставлення до тварин.

Даяна ГРУБЕР, студентка ЧНУ ім. Ю.Федьковича
Фоторепортаж - автора


Коментарі:
Більше новин по темі: