За місяць буковинці купили в автосалонах 55 нових легковиків

“ЗАЛІЗНІ ЗВІРІ” /

Впродовж листопада у Чернівцях та області придбали 55 нових автомобілів на загальну суму 1,6 млн доларів США.

Toyota стала найпопулярнішою маркою у регіоні. Минулого місяця на Буковині придбали 10 таких автомобілів. Також був попит на Ford і Kia. Частка цих трьох брендів склала 40% від загальної кількості продажів у регіоні, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей лідерство по кількості продажів отримав кросовер Ford Kuga. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Toyota RAV4 і Mazda CX-5.

У листопаді на Буковині зареєстрували 45 кросоверів, що складає 82% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними моторами склала 30%. Автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання склали 26% від усіх зареєстрованих машин.

Загалом в Україні впродовж листопада зареєстрували 7,1 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 220 млн доларів США. Найдорожчими авто, які купували українці у листопаді стали: 1 Rolls-Royce Cullinan (475 тис. доларів), 1 Rolls-Royce Wraith (450 тис. доларів), 2 Aston Martin DBX (кожен вартістю від 250 тис. доларів) і 2 Bentley Continental GT (по 300 тис. доларів за авто).

Нагадаємо, у жовтні у Чернівцях та області також зареєстрували 55 нових автомобілів. Тоді сума витрат на покупку нових авто становила 1,5 млн доларів США.


Коментарі:
Більше новин по темі: