З 8 до 24 січня на Калинівському ринку працюватимуть лише продуктові ряди у торгових секторах

ВАЖЛИВО! /

Із 8 до 24 січня на Калинівському ринку працюватимуть лише продуктові ряди у торгових секторах. Про це йдеться на сторінці цього комунального підприємства у соціальній мережі Фейсбук.

До відома суб’єктів господарювання та відвідувачі ринку!

Відповідно до Постанови Кабінету міністрів Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19 з 8 до 25 січня 2021 року в Україні діятиме жорсткий карантин.

Адміністрація комунального підприємства МТК «Калинівський ринок» попереджає, що з 8 січня 2021 року на території ринку працюватимуть лише продуктові ряди в секторах №4 та №5, а також об’єкти по торгівлі засобами зв’язку, лікарськими засобами, виробами медпризначення, кормами для тварин та побутової хімії.

Просимо звернути увагу, що перебування людей у громадських місцях обов'язково з документом що посвідчує особу, в масках або респіраторах з дотриманням принципу соціального дистанціювання 1,5 метри.

Адміністрація КП МТК «Калинівський ринок» попереджає про безумовне дотримання на території ринку карантинних обмежень та персональну відповідальність кожного за порушення встановлених обмежень.


Більше новин по темі:
Коментарі: