Кондиціонер для вікна - пристрій, без якого багатьом не обійтись

ПРОФЕСІЙНІ ПОРАДИ* /

Кондиціонер для вікна - це пристрій, призначений для забезпечення приміщень свіжим повітрям. Так як в наш час і в житлових, і в інших приміщеннях, де постійно перебувають люди, масово стали встановлювати пластикові віконні блоки, то і віконний кондиціонер став дуже важливою, а головне, необхідною деталлю інтер'єру.

Не секрет, що пластикові вікна не мають природної вентиляції, тобто, просто кажучи, не дихають. Тому в приміщеннях буває підвищена вологість, накопичується пил і піднімається температура. Одержаний в результаті мікроклімат сприяє розвитку шкідливих для людини мікроорганізмів. Звідси простий висновок: хочеш бути здоровим, став кондиціонер на вікно.

Віконні кондиціонери на відміну від інших пристроїв такого ж призначення - пристрої недорогі. Крім того, змонтувати такий пристрій зможе кожен. Не потрібно ніяких особливих пристосувань для їх монтажу. Беремо кондиціонер і знімаємо з нього верхню кришку. Потім виймаємо сам блок. Після цього монтуємо корпус на віконному блоці. А після встановимо механізм в корпус. Вибираємо потрібний режим і включаємо прилад.

Необхідно зауважити: кондиціонери для вікон здатні не тільки охолоджувати, але і обігрівати приміщення. В останніх моделях таких кондиціонерів передбачена також можливість очищати повітря від пилу. Для цього прилад комплектують спеціальними фільтрами. Кондиціонер віконного типу - простий, надійний прилад. До того ж виробники звертають особливу увагу на міцність корпусу пристрою. Корпус приладу здатний витримати як значні навантаження, так і механічні та інші дії на нього. При експлуатації приладу слід пам'ятати, що кондиціонер не можна закривати щільною тканиною. Якщо ви повісите віконну завісу з такої тканини, то кондиціонер буде очищати повітря тільки в частині вашої кімнати, розташованої між завісою і віконним отвором.

При покупці кондиціонера переконайтеся, що його ширина не менше й не більше ширини вікна. Врахуйте, що алюмінієві склопакети або вітраж з цього матеріалу не дозволять працювати приладу на витяжку повітря. Проблеми з монтажем такої конструкції можуть виникнути при нестандартній ширині віконного блоку, або якщо скло в склопакеті будуть надто товстими.

Ще раз нагадаємо, що потрібно використовувати штори, портьєри і інші віконні завіси тільки з легких тканин. При цьому постарайтеся поменше користуватися і такими тканинами під час роботи вашого віконного кондиціонера. До речі, при роботі вашого приладу постарайтеся не перебувати поруч з ним. Найкраще бути на відстані не менше двох метрів від працюючого кондиціонера. Справа в тому, що в цьому місці повітря буває дуже холодним, до того ж прилад сильно шумить. А це, як ви самі розумієте, дратує. Шум, який виробляє працює кондиціонер, - один з його істотних недоліків.

До недоліків віконного кондиціонера можна віднести також і зменшення освітленості приміщення. Справа в тому, що прилад монтується безпосередньо у віконний блок. Ця операція зменшує віконну площу, отже, зменшується світловий потік, що надходить в кімнату. До того ж, якщо у вас вікна з металлопласта, то доведеться змінювати конфігурацію і самого вікна. Тобто для того, щоб на такому вікні змонтувати кондиціонер, одну стулку доведеться замінити і встановити замість неї фрамугу. Правда, в сучасному житлі кондиціонери такого роду можна монтувати прямо на стіну. Таким чином, можна вирішити проблему освітлення приміщення, і відпадає необхідність переробляти віконні блоки.

Треба сказати, що якщо у вас встановлені віконні блоки з дерева, то кондиціонер можна ставити, а можна і не ставити. Дерево має здатність вентилювати житлове приміщення. Тобто через наявні в структурі дерева пори воно передає в навколишнє житло середу відпрацьоване повітря, а натомість житло отримує свіжий. На наш погляд, краще все ж віконні блоки, зроблені з деревини. Однак, мова у нас про кондиціонери, тому відставити убік дерево і повернемося до наших приладів. Власне, сказати нам залишається зовсім небагато.

Ще раз нагадуємо основні переваги приладу. Це його простота, відносно низька ціна. Монтувати його легко. З монтажем впорається і людина, у якого немає ніяких технічних навичок. До того ж кондиціонери цього типу надійні, міцні і довговічні. Якраз ці якості і зробили віконний кондиціонер популярним і одним з найбільш затребуваних приладів.

Купіть віконний кондиціонер, і він прослужить вам багато років, зберігаючи в будинку прохолоду і потрібний людині мікроклімат. Щасти вам з покупкою!

* прес-реліз


Коментарі:
Більше новин по темі: