Геліосистема «Атмосфера» - нове рішення в оригінальному виконанні

БУДЬТЕ В КУРСІ* /

Нагрівання води відбувається різними способами і кожен з них має право на життя в певних ситуаціях. Десь використовується бойлер, десь газовий котел або проточний нагрівач. Але досконале нове рішення - це геліосистема. Ознайомитися з нею можна тут, де на вибір представлений величезний асортимент продукції високої якості. Залишається лише зробити вдалу покупку, враховуючи свої запити і потреби.

Що таке гелиосистема?

Це комплект спеціального обладнання, необхідного для сонячного нагріву води. Створена така система на базі вакуумних колекторів. Продуктивність залежить від виконання обладнання і може досягати 10000 літрів на добу.

Подібні системи успішно застосовуються на дачі, котеджах або приватних будинках, де стабільно використовується певна кількість гарячої води.

Гідним рішенням є пакетне виконання «Атмосфера». До його складу входить кілька найважливіших елементів:

► колектори з вакуумними трубками;

► насосна станція;

► бак-акумулятор гарячої води;

► незамерзаючий теплоносій;

► контролер роботи;

► ізольований трубопровід;

► повний набір фітингів.

Виключена калькуляція обладнання з подальшим підбором, тому що клієнт купує повністю готове до використання рішення. Згодом деякі компоненти можна замінити або встановити нові, забезпечивши відновлення або підвищення продуктивності.

Переваги геліокомплектів:

1. Все готово і зібрано. Пакетна пропозиція повністю готова до відправки в будь-яку точку країни.

2. Збалансована і раціонально сформована система. Немає необхідності наймати фахівців або самостійно проводити складні розрахунки, адже все готово до роботи вже і зараз.

3. Проста схема збірки. В комплекті вже є інструкції і схеми, тому навіть недосвідчений фахівець в будь-якому випадку все збере і протестує систему.

Магазин «220volt» стає надійним помічником у виборі та купівлі геліосистем. В асортименті є абсолютно будь-які рішення під завдання і потреби клієнтів. Якщо виникнуть складності - менеджери нададуть консультації та дадуть свої поради щодо покупки. Якість доведено численними відгуками та рекомендаціями покупців.

*Прес-реліз


Коментарі:
Більше новин по темі: