Буковинці з початку року купили нових авто на 5 млн доларів. Понад 85% з них - кросовери

У першому кварталі поточного року в Чернівцях та області придбали 150 нових автомобілів. Сума покупок становила 5 млн доларів США.

Лідером серед брендів у січні-березні був Toyota. Майже 50 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у регіоні. Крім цих авто часто обирали Renault, Kia, Volkswagen і Ford, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Кросовер Toyota RAV4 отримав найбільшу кількість продажів серед моделей і покрив 11% ринку. Також у регіоні часто реєстрували Kia Sportage і Toyota Land Cruiser Prado.

Понад 85% зареєстрованих автомобілів – кросовери. Частка авто, що обладнані дизельними моторами склала 40% ринку, а середній об’єм двигуна становив 2,1 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 58%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у першому кварталі, перевищила 33 тис. доларів.

Загалом у першому кварталі поточного року українці придбали 21 000 нових автомобілів. Сума покупок становила 660 млн доларів США.

Лідером серед брендів у січні-березні був Toyota, а серед моделей – Toyota RAV4.

Найдорожчими автомобілями першого кварталу в Україні були Rolls-Royce Cullinan і Wraith (кожна майже по 500 тис. доларів); один Aston Martin DB11 (270 тис. доларів) і два DBX (по 260 тис. доларів), три Bentley Flying Spur, три Continental GT і п’ять Bentayga (вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів).

Нагадаємо, впродовж 2020 року в Чернівцях та області реалізували 700 нових автомобілів на загальну суму 20 млн доларів. Тоді бестселером був кросовер Renault Duster.


Коментарі:
Більше новин по темі: