На Центральній площі Чернівців пом’янули двох Героїв, які полягли за Україну на початку війни з Росією

ВІЧНА СЛАВА ГЕРОЯМ! /

Сьогодні у Чернівцях вшанували пам’ять полеглих Героїв російсько-української війни Олександра Зайця та Олександра Паламаря. Воїни загинули 7 серпня 2014 року на Донбасі, захищаючи територіальну цілісність та суверенітет України від кремлівських окупантів.

На Центральній площі Чернівців відбувся Подзвін Пам’яті за полеглими Героями. Віддати шану полеглим захисникам України традиційно зібралися родини полеглих воїнів, ветерани російсько-української війни, військовослужбовці, волонтери, добровольці, представники патрульної поліції, небайдужі чернівчани.

Спільну молитву за душі убієнних Героїв звершили військові капелани українських церков – о. Василь Гасинець (УГКЦ) і капелан прикордонного загону о. Іоан Чокалюк (ПЦУ). Подзвін Пам’яті за Героєм Олександром Зайцем здійснили побратими-прикордонники, а за Героєм Олександром Паламарем – рідна тітка Любов.

Побратими полеглих і рідні прикріпили малесенькі дзвіночки до портретів Героїв – аби ми пам’ятали. На завершення усі присутні заспівали Славень України.

Довідка про полеглих Героїв:

Заєць Олександр Юрійович

народився 28 жовтня 1993 року в с. Селятин Путильського району Чернівецької області. Солдат, курсант навчального центру підготовки молодших спеціалістів ДПСУ. Загинув 7 серпня 2014 року під час організованого прориву з оточення у “Довжанському котлі” (сектор “Д”) на з’єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами ворога. Залишились батьки та брат. Похований у с. Селятин Путильського району Чернівецької області.

Указом Президента України № 651/2014 від 14 серпня 2014 року, “за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України”, нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Паламар Олександр Олександрович

народився 15 вересня 1991 року в смт. Кельменці Чернівецької області

Сержант, командир відділення-командир машини ПВЗ, 24-а окрема механізована бригада.

Загинув 7 серпня 2014 року під час виконання бойового завдання в районі м. Сніжне Донецької області.

Залишились батьки та сестра.

Похований у смт. Кельменці Чернівецької області

Указом Президента України № 144/2015 від 14 березня 2015 року, "за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України", нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Ми пам'ятаємо... Героям Слава!

Галина ЄРЕМІЦА, Чернівці-Онлайн


Коментарі:
Більше новин по темі: