На Буковині готуються до чергового призову на військову службу до ЗСУ, який розпочнеться в Україні 1 жовтня

СЛУЖУ УКРАЇНСЬКОМУ НАРОДУ! /

В області тривають підготовчі заходи до чергового призову на строкову військову службу, який розпочнеться 1 жовтня. Юнаки віком від 18 до 27 років вже отримують повістки та прибувають на призовні дільниці для визначення придатності до проходження служби. Планове завдання становить 320 чоловік, що є меншим порівняно з весняним призовом, коли військо поповнили 455 буковинських юнаків.

Як повідомляє прес-служба Чернівецького ОВК, відправки команд молодого поповнення почнуться 7 жовтня та триватимуть до кінця грудня. Половина призовників служитиме в лавах Збройних Сил, інші в підрозділах Національної гвардії, Державної прикордонної служби та Спеціальної служби транспорту. Термін служби за наявності вищої освіти становить один рік, за її відсутності - півтори роки.

Юнаки, які не зволікаючи, першими прибувають до комісаріатів, мають переваги, адже можуть вибрати саме ту частину, в якій бажають служити. Вони будуть попередньо зараховані в команди, в яких кількість чоловік є обмеженою та невеликою.

Наголошуємо, що не отримання, або ігнорування повістки не є причиною, аби не з’явитись у військовий комісаріат. Згідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» призовник має самостійно з’явитись у військовий комісаріат у десятиденний термін з дня оголошення початку призову. В тому числі, щоб отримати відстрочку, або звільнення, маючи при собі відповідні документи.

За ухилення від призову передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність. Ухилянту, доведеться сплатити штраф, який цього року збільшується в рази, в гіршому випадку - відбути покарання у вигляді позбавлення волі.

У Чернівецькому ОВК нагадують, до виконання завдань в районі ООС військовослужбовці строкової служби не залучаються. Заходи підготовки до призову відбуваються із дотриманням всіх норм, пов'язаних з епідемічною ситуацією.


Коментарі:
Більше новин по темі: