Чернівецький військкомат: для виконання бойових завдань військовим частинам необхідна автомобільна техніка. І у нас є підказка!

Чернівецький військкомат вкотре закликає підприємців, керівників установ, організацій та всіх небайдужих буковинців надати армії підтримку.

Потрібні вантажні автомобілі (бортові, автофургони, фури, в тому числі великогабаритні), спеціальні (паливозаправні, автоцистерни, автотягачі, екскаватори, причепи), мікроавтобуси (легкові, вантажні), санітарні автомобілі та автівки високої прохідності.

Документальне оформлення техніки, яку скеровують у військові частини, здійснюється через ТЦК та СП. Таким чином, зокрема, надається можливість компенсації за використання транспортного засобу.

Телефонуйте: 0501318269.

Дякуємо кожному, хто робить внесок в перемогу! Разом ми – сила!

Слава Україні!

Пресслужба Чернівецького ОТЦК та СП

P.S. Від редакції. Здається, у церков московського патріархіту на Буковині та багатьох наших провладних бариг-запроданців, які володіють необхідним автопарком спецтехніки для крадіжок гравію з річок, з’явився гарний шанс публічно довести, що вони таки можуть реально допомогти Збройним Силам України. Побачимо.

На всяк випадок, нагадуємо Чернівецькому військкомату ось це відео:


Коментарі:
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації