Чернівчанин Богдан, який схожий на світову футбольну зірку Ліонеля Мессі, стане воїном контрактником ЗСУ

НАШ ЗАХИСНИК /

З початку 2021 року понад пів сотні чоловіків та жінок з Чернівецької області уклали контракт із Збройними Силами України, та майже стільки ж кандидатів перебувають в процесі підготовки. Служитимуть вони переважно в гірсько-штурмових бригадах, зокрема в Чернівецьких підрозділах, а також у військових частинах сусідніх областей, здебільшого в 24 окремій механізованій бригаді імені короля Данила.

Серед перших буковинців, які цього річ вирішили одягти однострій - 22-річний чернівчанин Богдан. Нещодавно він отримав диплом політолога в Києво-Могилянській академії, проте роботу за фахом відклав щоб підписати контракт.

Хлопець розповів, що спонукало його стати військовослужбовцем та чому вважає за необхідне відслужити саме зараз.

Війна в Україні триває, тому дуже важливо долучитись до цього саме в цей час. Вважаю, що захист своєї землі в певній мірі стосується кожного чоловіка, зокрема й мене. Тому, власне, хочу присвятити цьому якусь частину свого життя, - каже Богдан.

Перспектива потрапити на фронт хлопця не лякає, адже він встиг познайомитись з наслідками бойових дій будучи в волонтерському медичному батальйоні «Госпітальєри».

Звісно, певні ризики і небезпеки є невід’ємними проявами війни, тим не менше захищати свою державу необхідно, - пояснює він.

Серед кандидатів багато таких, хто не служив ніколи, тож вони спочатку здобувають військовий фах та проходять кількамісячну підготовку в навчальних центрах. Ті ж, хто має перерву у службі менше 5-ти років та йдуть служити за своїми військовими спеціальностями направляються безпосередньо до частини, - повідомили БукІнфо у прес-службі Чернівецького обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Поряд з тим, що військова справа є почесною, її важливими складовими є стабільність, гідне забезпечення, соціальна підтримка держави та гарні перспективи для самореалізації. Грошове забезпечення, до прикладу, гірського штурмовика солдата становить в середньому 12000 грн., а в районі ООС – 19000 грн. та 30000 грн. залежно від розташування. Щомісяця додатковою є виплата від 5000 грн. залежно від посади та за відсутності порушень. При укладанні першого контракту додаткова допомога становить до 22000 грн. залежно від звання.

Визначитись із посадою та майбутнім місцем служби, а також оформити необхідні документи охочим допоможуть фахівці в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (раніше військкомати).

За попередньою консультацією звертайтеся за номерами: 0509480349, (0372) 524349.


Коментарі:
Більше новин по темі: