Ратифіковано міжнародні угоди, що сприятимуть залученню іноземних інвестицій - "Голос України"

ВАЖЛИВІ РІШЕННЯ / 


На початку пленарного засідання Голова Верховної Ради привітав із Міжнародним днем волонтера. «Волонтерство стало справжнім українським феноменом і ознакою сучасної України, - сказав глава парламенту. - І під час Революції Гідності, і з початком російської агресії ми всі стали свідками народження всенародного волонтерського руху. Українці пліч-о-пліч об’єднувалися для допомоги війську.

 

Кожен робив і робить що може. Волонтери доставляють на фронт необхідне, плетуть маскувальні сітки, шиють одяг для військових, готують консервації і навіть ремонтують бронетехніку. Волонтери – це ті відважні чоловіки і жінки, які добровольцями пішли на фронт і врятували Українську державу у найтяжчі смертельні небезпечні дні для України», - інформує парламентський «Голос України» про сесію Верховної Ради



Максим Бурбак, фракція «Народний фронт»:

 

-- Наша фракція підтримуватиме державний бюджет на 2018 рік. У нас є певні зауваження та в цілому наші пропозиції врахували. Найперше — це збереження програм субсидій та енергоефективності. Для «Народного фронту» важливо, що проекті держбюджету збережені показники фінансування війська та оборонної промисловості. Закликаємо фракції не затягувати розгляд законопроекту № 7163 про відновлення територіальної цілісності нашої держави.

 

Потім депутати перейшли до розгляду питань ратифікації. Проект Закону про ратифікацію Гарантійної угоди (Проект доступу до довготермінового фінансування) між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (№ 0163) направлено на доопрацювання.

 

Схвалено Закон "Про ратифікацію Угоди про заохочення та захист інвестицій між Україною та Фондом міжнародного розвитку ОПЕК" (№ 0161), підписану 26 травня 2017 року, яка набуває чинності з моменту отримання Фондом міжнародного розвитку ОПЕК документа про ратифікацію і засвідчення виконання всіх внутрішніх процедур.

 
ДО ДНЯ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
"Патефон" на позиціях у промзоні
 
 
АТО. Авдіївка. Промзона. Все по-старому. Відтоді, як її визволили навесні 2016 року, літо змінилося літом, а зима -- зимою. Дачні ділянки за промкою стоять, як і стояли. Тільки земля не родить без людських рук: засіяна вона за майже два роки кулями й осколками від мін та артилерії. І загинули на цій землі наші воїни. Металеві й дерев'яні підпірки під виноград чи помідори на тлі свіжого білого снігу нагадують чорні хрести. Сюрреалістичний пейзаж війни, до якого бійці вже звикли.
 
 
Володимир з Донбасу ( на знімку),  21 рік пропрацював у Красноармійську (нині –Покровськ) у карному розшуку, 5 років очолював його. Ось так доля склалася - уже рік у армії, і за цей час уже друга ротація в зону бойових дій.
Володимир розповідає: «Звісно, за два роки перебування на тих самих позиціях бійці намагаються облаштувати свій побут якнайкраще, якщо можна говорити про комфорт у землянці. Мені пригадалася розповідь мого покійного вже батька Петра Клименка. Під час Другої світової війни 1943 року він був старшиною кулеметної роти. Теж хотілося хоч якогось комфорту й маленьких радощів. "Я роздобув патефон. Ніс його через ярок до бійців, біг. Снайпер цілився в мене. Куля влучила в патефон. Він був потрощений, але врятував мені життя", – розповідав батько про глибокий шрам на стегні, який так і залишився на все життя від тієї кулі...»
Найбільше на війні викликають захоплення люди. Старші, що йдуть в армію захищати своїх дітей, і молоді, які за віком і є їхніми дітьми.
Це про пише газета «Голос України».

 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації