Співак з Чернівців Михайло Грицкан запланував концерт в Одесі з українофобом Благовим
НІЧОГО СВЯТОГО /
6 грудня в День Української Армії в Одесі мав відбутися концерт українофоба Слави Благова за участі ще одного виконавця, співака з Чернівців Михайла Грицкана. Про це повідомляє ZIK з посиланням на видання Вголос.
«Мені вдалося з’ясувати, що угоду на проведення концерту в Одеській філармонії таки розірвуть, а сам концерт скасують», – розповів очільник Одеської міської організації ВО «Свобода» Сергій Солтасюк.
Однак, за словами свободівця, квитки на цей концерт продають досі.
«Основним «хітом» цих ватних пєвцов є пісня «Нєт ОУН-УПА». Також Слава Благов є автором пісні на честь одіозної самозванки – «прокурорки» Криму Наталії Поклонської, – додає Солтасюк. – Символічно, що концерт мав відбутися 6 грудня – в День Української Армії. Варто згадати й про те, що в Україні 2015 року набрав чинності Закон «Про правовий статус та вшанування пам’яті борців за Незалежність Украіни в 20 ст.», в т.ч. вояків ОУН-УПА».
Більше новин по темі:
-
Співак Павло Зібров скаржиться, що йому 8400 грн. пенсії вистачає тільки на пальне для автівки
-
Україну на Євробаченні 2025 представить Ziferblat
-
Стали відомі всі фіналісти Нацвідбору Євробачення-2025 та назви їхніх пісень. Повний список
-
Олег Скрипка у Чернівцях із різдвяним туром "Щедрик". Не втратьте нагоду!
-
Зрадниця Ані Лорак показала рідкісне фото з мамою-українкою, яка віддала її до інтернату
-
"Що, сала українського захотілося?" Композитор Олександр Злотник – про український паспорт Кобзона, знищення Мареничів і мовчання Ротару