ГОЛОВНА | БЛОГИ | ПРО НАС | АРХІВ | ФОТОСЕРВІС | КОНТАКТИ | ВХІД НА САЙТ
Дивись:
 НОВИНИ
 СПОРТ
 ІНТЕРВ'Ю
 ПЕРСОНАЛІЇ
 АНАЛІТИКА
 ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЇ
 КРИМІНАЛ
 ШОУ-БІЗНЕС
 НАУКА
 ІСТОРІЯ
 ПОЛІТИКА
 СКАНДАЛИ
 ЦІКАВИНКИ
 ТЕХНОЛОГІЇ
 БІЗНЕС
 КУЛЬТУРА
 ЗДОРОВ'Я
 НАДЗВИЧАЙНІ СИТУАЦІЇ
 ПРЕС-ОГЛЯД
 ЧЕРНІВЦІ
 ЕКОНОМІКА
 ОСВІТА
 ЕКОЛОГІЯ
 МАС-МЕДІА
 РЕЛІГІЯ
 МІЖНАРОДНІ НОВИНИ
 ПРАВО
 КОРДОН
 ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ
 ПРОТЕСТИ
 НАРОДНІ ТРАДИЦІЇ
 МИСТЕЦТВО
 БЛАГОДІЙНІСТЬ
 ЧЕРВОНА РУТА 2009
 ОБЛАСНА ВЛАДА
 ВІДПОЧИНОК
 АРМІЯ
 ЖИТІЄ МОЄ
 БЛОГИ
 ОЧЕВИДНЕ-НЕЙМОВІРНЕ
АРХIВ
 
новин
веб-конференцiй
опитувань
ПРО НАС
КОНТАКТИ
ПОШУК
 
Новини від Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...
Loading...
 
SELECTORNEWS - покупка, обмен и продажа трафика
 
 
 
Loading...
 
ФСК

Новини Чернівці та Буковинського краю. Щоденні чернівецькі новини, буковинські новини, новини буковини, прессконференції, анонси, блоги, опитування.

  Перегляд новини  /  ПЕРСОНАЛІЇ   >>> 18 Травня 2017

Буковинська красуня Уляна Кінаш своїм чарівним голосом підкорює Італію

КРАСА І ТАЛАНТ / 

Буковинка Уляна Кінаш з допомогою ефектної гуцульської вроди неодноразово гучно заявляла про себе у рідному краї. Вона здобувала відзнаки і перемоги на конкурсах краси та була моделлю міського агентства «Рута». Хоча за спеціальністю – інформатик-програміст.

У сміху «як дзвіночок» батьки почули оперне сопрано

– Колись працювала на продакшн-студії в Чернівцях і зрозуміла, що мені подобається креативне середовище, мистецтво, – розповідає про себе «Погляду» Уляна Кінаш. – Пробувала свої сили у ролі журналістки, керівника молодіжного проекту – як директор студії «Вир продакшн», робила аудіоначитки для реклами на радіо, була асистентом топ-менеджера на фірмі з управління фінансовими активами в Києві. Але завжди і скрізь мене тягнуло до музики. Хоча за спеціальністю я інформатик-програміст, свого часу була першим секретарем факультету «Комп’ютерних наук» ЧНУ ім. Ю. Федьковича. Такі різні сфери, такі довгі пошуки, аби повернутися до трирічної Улянки, яка мала сміх «як дзвіночок», в якому мама з татом почули оперне сопрано...

– З дитинства мріяла про кар’єру співачки?

– Так. Мабуть, це дивно, але думка стати співачкою прийшла до мене ще в ранньому віці, коли мама замість традиційних колискових наспівувала народних пісень. Причому щоразу – нову, щоб мені було цікаво. Я за нею намагалася повторювати мелодії, спочатку на «агу», а потім вирізнялося краще... Слів ще не розуміла, але підспівувала, каже мама, і заспокоїти мене можна було якнайшвидше тільки включивши музику або заспівати (усміхається, – авт.).

У три роки бабуся мені включила радіо, щоб я не плакала, тоді вперше почула мелодію із «Магічної флейти» Моцарта (набагато пізніше дізналася що то було, після багатьох років життя, бо ніхто в сім’ї класичної музики не любив). Проте моя мама має дуже гарний народний високий голос і співала ще з дитинства, а дід Павло Чорней (життя так склалося, що я його особисто не знала) писав вірші і навіть пісні.

Перші кроки на шляху до професійної музики зробила в Україні разом із вчителькою Кострижівської дитячої музичної школи Іванною Мирославівною Собашко: клас фортепіано. То був період із 7 до 14 років, в якому було закладено фундамент для мого теперішнього навчання у консерваторії. До речі, перша вчителька музики мене підтримує морально і досі, навіть на відстані.

Маестро в Італії шанують до самої старості

– Уляно, чи давно на чужині і чому вирішила залишити рідний дім?

– В Італії майже вісім років. З самого початку борюсь за втілення своєї мрії навчитися оперного співу в країні, яка започаткувала оперу як мистецтво, местро в Італії – це не робота, а посвята всього життя, їх поважають за відданість музиці і шанують до самої старості – це стосується як класичної, так і естрадної музики.

Мені пощастило, що мама вже була в Італії близько 10 років і 2007 року я поїхала її провідати. Повернулася влітку 2009-го із твердим наміром спробувати вступити до консерваторії. Мені це вдалося у м. Perugia, регіоні Умрія (там досі проживає моя мама), але то був лише початок довгого і важкого шляху.

Зараз навчаюся на університетському рівні консерваторії (їх взагалі є три: Pre-accademico, Accademico di I livello – тобто Laurea Triennale; Biennio di II livello – Laurea Magistrale).

Нині перебуваю приблизно посередині, бо мала перерву через роботу – працювала у центрі Риму в бутику на вулиці dei Condotti, контракт був із группою «MaxMara».

Казали, що не здатна до оперного співу

– Якими здобутками останніх років пишаєшся?

– Пишаюся тим, що витримала перші роки навчання і роботи, аби піти далі і не зупинятися, наперекір невтішним вердиктам деяких викладачів (бо казали, що не здатна до оперного співу), але вони помилятися... Усіляке буває у житті. Тепер я серед солістів консерваторії м. Латіна, співала з оркестром і хором на святковому пасхальному концерті. Незважаючи на те, що на початку мого навчання все було зовсім неоптимістично, українська громада в Римі давала мені шанси співати на святах і заходах, як, наприклад, щорічне Свято народів, організоване Ватиканом. Тішуся, що вони в мене повірили ще до того, як з’явилися перші результати у консерваторському навчанні.

– Які відгуки про свою роботу вважаєш найліпшими і чому?

– Про відгуки говорити ще зарано, бо справжні результати в мене ще попереду. Але я щаслива, бо маю змогу займатися тим, що люблю і це найголовніше. Тільки так можна всі перешкоди побороти. Треба обирати серцем те, що насправді любиш, до чого тягнеться душа.

– Розкажи про свої захоплення, що тебе надихає у творчості?

– Мене з дитинства надихають народні пісні, фольклор. Люблю етнічні мотиви як в одязі, так і в музичних аранжуваннях. Обожнюю голос Ніни Матвієнко, Назарія Яремчука.

Зі світових музикантів імпонують Maria Callas (оперна співачка, котра народилася в Штатах, а за походженням – з Греції, як на мене, театральна майстерність у неї була в крові ще з грецьких трагедій); Whitney Houston (саме завдяки джазовим африканським мотивам її стиль такий неповторний).

– З ким мрієш заспівати в дуеті?

– Хотіла б заспівати із Jonas Kauffmann; з нашими львівськими левами LeonVoci – до того ж ми з ними вже знайомі (познайомились у Будапешті під час служби в церкві української громади в Угорщині), але найбільше – то вже ніколи не збудеться (хіба зміксую на комп’ютері), бо його вже немає серед живих – Василь Сліпак...

«Упертості у мене завжди було вдосталь»

– Як трапилося, що свого часу опинилася у модельному агентстві в Чернівцях?

– Народилася в Чернівцях, але виросла в селі у бабусі (знову ж таки, життя так склалося – бо батьки розлучилися, коли я була ще маленькою). В агенцію насмілилася піти після перемоги в конкурсі краси 2001 року. Представляла своє селище – смт Кострижівка – на районному конкурсі в Будинку культури міста Заставна: «Чарівна леді» називався. Дивно, але там я почала виступ, заспівавши уривок із арії Наталки Полтавки (щоправда, народним голосом, як уміла (усміхається, – авт.), а текст ми замінили по темі «представити себе оригінально» (художній керівник Людмила Христенко допомогала мені готуватись). Загалом, впертості у мене завжди було вдосталь, до речі, я двічі брала участь в тому конкурсі, перш ніж виграти (усміхається, – авт.).

Потім був конкурс «Міс Західна Україна» і титул «Міс Фото Буковини-2001» (організовувала на той час агенція народної артистки Ольги Добрянської). До дизайнерки Світлани Крачило я прийшла, бо дуже вподобала назву її модельної агенції «Рута» і той самий етнофольковий стиль, який досі мені до душі. До того ж ми демонстрували дуже різні, цікаві та оригінальні за тематикою колекції студенток чернівецького технікуму. Креативність я також дуже люблю.

«...головне не де ти перебуваєш, а з ким»

– Чи любиш подорожувати і які міста та країни залишили незабутні враження?

– Подорожувати дуже люблю, але мрію, щоб мої подорожі були пов’язані із професійним співом (усміхається, – авт.), а гарно відпочивати можна й в Україні – приміром, я навіть і не встигла побачити всі гарні місця моєї рідної землі за 25 років життя в Україні. Тоді не мала фінансової можливості часто їздити, але Хотинську і Кам’янець-Подільську фортецю, Крим (Гурзуф) і перевал Німчич, Яремчу, «Буковель» згадую з теплом у серці.

Бачу зараз Італію з її пам’ятками, яким дві тисячі років, море Калабрії, Пулії і Сардинії такого кольору, що аж очі засліплює, здається, космічна неземна краса... Краків і Будапешт мені архітектурою нагадують Чернівці (усміхається, – авт.). Бухарест дивує поєднанням сучасної і старовинної архітектури – так цікаво в них переплітається минуле і сьогодення.

Хотіла б побувати в Індії, Австралії, Єгипті, Єрусалимі... Як на мене, це обов’язково треба в житті встигнути (аби тільки мати час і гроші). Але для мене найголовніше – це не куди, а з ким подорожуєш... Люди, а не місця самі собою мають цінність. Це якось із роками приходить розуміння, що головне не де ти перебуваєш, а з ким.
 
Її зовнішність асоціюється із Україною

Світлана Крачило, художник-дизайнер, засновниця МА «Рута»

В Уляни Кінаш – яскрава зовнішність, яка асоціюється із Україною. «Чорні брови, карі очі» – це про неї. Вона була однією з найяскравіших моделей саме у фолькових образах, виглядала в них гармонійно і природно. Я отримувала естетичне задоволення від тих виходів, в яких вона брала участь. За характером – цілеспрямована, завжди відповідальна, дуже позитивна і щира людина. Тішуся теперішнім її здобуткам і з неабияким захопленням переглядаю чи не всі відео, на яких вона виступає у ролі оперної співачки. Приємно, що знайшла в собі сили досягти своєї мети в справі, яка потребує чималих зусиль. Уляна впевнено тримається на сцені, водночас уміло полонить слухачів потужним голосом. З роками бачу і радію успіхам багатьох моїх вихованок, які реалізувалися у житті як жінки і професіонали (моделі, артисти, фотографи, психологи, науковці тощо). І не останню роль в цьому зіграло наше творче спілкування. Навіть зараз, при зустрічі, ми знаходимо спільну мову і вже розвиваємо себе взаємно.


Ольга ШУПЕНЯ, "Погляд"
Джерело: pogliad.ua
Переглядів (2237) Коментарів (1) Додати коментар Версія для друку
Інші новини по темі
1. Чернівчанка TAYANNA пройшла до фіналу нацвідбору на Євробачення (ВІДЕО)
2. Скрипаль-віртуоз Святослав Кондратів, який вже гастролював у Чернівцях, презентував нову композицію «Legzira» до Дня Святого Валентина (ВІДЕО)
3. 12-13 жовтня у Чернівцях пройде відбірковий конкурс XVI Всеукраїнського фестивалю сучасної пісні та популярної музики «Червона рута-2019»
4. Олександр Ягольник: Сурков повертатиме Ані Лорак в Україну, щоб роз’єднати наше суспільство
5. Буковинський гурт переграв «Щедрика» на цимбалах (ВІДЕО)
Коментарі
Додати свій коментар
  Ваше ім'я
  Місце проживання
  Введіть код
 оновити код
 
 
Увага, коментарі не відповідаючі нашим вимогам будуть видалені.
зачекайте ...


Loading...
 
  торгове обладнання під замовлення