Чернівецькі каратисти стали призерами всеукраїнських змагань (ВІДЕО)

НАШІ НАЙСИЛЬНІШІ /

Чернівецькі каратисти повернулися зі змагань у рамках Кубку України із низкою перемог. Серед 23 команд, 850-ти спортсменів, наші борці здобули друге загальнокомандне місце, передає ІА АСС.

Євген Мотовлін, тренер клубу Tay-Sen: повернулися з чорноморського Katana Cup із призовими місцями. Наші діти дуже гарно себе проявили. Найбільш яскраво виступив Володимир Вакарюк. Він здобув перше місце серед кадетів у — 57 кг. Сподіваємося, що наступного сезону він зможе відібратися до складу збірної України. У командному куміте серед 23 команд ми зайняли друге місце.

Переможці турніру розповідають, перемагати у змаганнях серед вихованців топових українських клубів — гордість.

"Довго готувалися і духовно, і фізично: відробляли тактики для бою. Змагання минули на високому рівні, — розповідає каратист Володимир Вакарюк. На змаганні він здобув перше місце. — Зараз готуюся до вступу до збірної України. Роблю усе можливе".

Михайло Вепрюк зі змагань повернувся із двома медалями: за третє місце серед юніорів та за друге командне місце. "Змагання конкурентоспроможні, з'їхалися представники з топових клубів України. Перемагати на такому турнірі задоволення і досвід. Перемоги – це результат твоєї праці і мотивація", — каже Михайло.

Зараз спортсмени готуються до масштабних змагань, котрі відбудуться у Чернівцях 22-23 квітня. Очікують, що участь у змаганнях візьмуть близько тисячі спортсменів з усієї країни.