Чернівецький каратист з травмою виборов призове місце на престижному змаганні в Голландії (ФОТО)

• Спорт
  • 2163
  • 0
ТАК ТРИМАТИ! /

На етапі Karate1 Premier League у Роттердамі (Голландія) серед призерів «засвітився» і вихованець чернівецької школи карати, який піднявся на п’єдестал пошани у ваговій категорії до 84 кг.

Титулований буковинський каратист Валерій Чоботар, який виріс до дорослих успіхів міжнародного рівня у чернівецькому спортклубі «Лідер», а з цього сезону на клубних змаганнях представляє угорський клуб «BVSC-ZUGLÓ», на етапі Karate1 Premier League у Роттердамі став бронзовим призером , програвши лише майбутньому переможцю – чинному чемпіону світу WKF ARAGA RYUTARO (Японія). І те у драматичній боротьбі – 3:4. Цікаво, що японець виграв 6 останніх великих стартів поспіль. Валерій Чоботар йому ж поступився на етапі Прем’єр-ліги в Парижі, де японець також тріумфував. А на звітних змаганнях у Роттердамі він за всі двобої пропустив лише 3 бала.

Ось яким був шлях вихованця співкерівників і тренерів СК «Лідер» Андрія Лазоренка та Олександра Пікуліна до цієї індивідуальної «бронзи» у Роттердамі:

Валерій Чоботар – Chikhmarev Igor (Kazakhstan Karate-do Team, KAZ) – 2:0
Letic Ilija (Shinsei Kan, SUI) – 7:0
Wu Chun-Wei (CTKF Club, TPE) – 1:0

Čongo Anes (Champion, BIH) – 2:0

ARAGA RYUTARO (JAPAN, JPN) – 3:4

За «бронзу». KARAQI ALVIN (Kosovo Karate Federation, KOS) – 2:1

Зазначимо, що не так давно Валерій Чоботар зламав собі палець руки, але підкреслював, що однозначно хоче поїхати на етап Прем’єр-ліги до Голландії. Адже чернівчанин є володарем титулу Grand winner Прем’єр-ліги 2016 у цій категорії, а цей статус «зобов’язує», як кажуть.

А ось яким був призовий п’єдестал у Роотердамі у категорії до 84 кг: 1 ARAGA RYUTARO (JAPAN). 2 SMAAL RENE (NEDERLANDS, NETHERLANDS), 3 ZABIHOLLAH POORSHAB (IRAN, 4 ISLAMIC REPUBLIC OF. CHOBOTAR VALERII (BVSC-ZUGLÓ HUNGARY).