Представники Чернівецької області здобули нагороди в Сумах

У Сумах відбувся чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед дорослих і юніорів. На цих змаганнях відзначилися представники Чернівецької області. У бігу на 800 метрів перемогла вихованка Анатолія Якимчука та Володимира Степанова – уродженка Маршинців Новоселицького району Наталя Лупу. Буковинка показала результат – 2:02.27. Нагадаємо, що на Кубку України в Запоріжжі наша землячка пробігла 800 метрів із результатом 2:03.16.

На дистанції 1500 метрів не було рівних Олександрові Борисюку (тренери – Степан Борисюк, Георгій Миронюк) – 3:44.07. Бронзову нагороду здобув наш земляк Віталій Рибак (3000 метрів, результат - 8:08.41).

Інші буковинські спортсмени у дорослому чемпіонаті України виступили так: Ольга Михайличенко (п’яте місце у бігу на 400 метрів – 54.60, тренер – Анатолій Якимчук), Віталій Дмитрюк (шосте місце у бігу на 3000 метрів з/п – 8:55.08, тренери – Світлана Коропецька, Сергій Яненко), Руслана Цихоцька (шосте місце у потрійному стрибку – 13.19, восьме місце у стрибках у довжину – 6.04, тренер – Геннадій Терехов).

У юніорських змаганнях вдало виступила буковинка Людмила Кірійчук. Підопічна Анатолія Якимчука посіла другу сходинку у бігу на 1500 метрів (4:30.05). Людмила поступилася лише спортсменці з Рівненської області Оксані Шнайдер (4:29.34). Кірійчук також змагалася на дистанції 3000 метрів. Наша землячка фінішувала п’ятою – 9:55.13.