На Паралімпіаді українські плавці взяли три "золота", два "срібла" і "бронзу": весь п'єдестал синьо-жовтий (ФОТО)

• Спорт
  • 2261
  • 0
ПИШАЙМОСЯ /

Українські спортсмени завоювали 12 медалей у четвертий день Паралімпійських ігор у Ріо-де-Жанейро, серед яких шість золотих.

Про це повідомляється на сторінці Національного олімпійського комітету та олімпійської команди у Facebook, пише NEWSru.ua.

Чемпіонами стали Лейла Аджаметова (біг на 100 м, 11.79 WR), Роман Полянський (академічне веслування, 4:39.56), Єлизавета Мерешко (плавання на 100 м брасом, 1:41.63), Олексій Федина (плавання на 100 м брасом, 1:04.94), Денис Дубров (плавання на 200 м кмп, 2:06.87 WR) і Наталія Косміна (настільний теніс).

"Срібло" вибороли Зоя Овсій (метання булави, 22.21), Вікторія Савцова (плавання на 100 м брасом, 1.42.14) і Максим Крипак (плавання на 200 м кмп, 2:08.10).

Бронзові медалі завоювали Дмитро Прудніков (стрибки у довжину, 6.99), Дмитро Ванзенко (плавання на 200 м кмп, 2:10.48) і Сергій Паламарчук (плавання на 200 м вільним стилем, 3:43.69).

"Феноменальний заплив: українці продовжують дивувати! Весь п'єдестал наш - Дубров Денис - золота нагорода зі світовим рекордом 2: 06.87, Кріпак Максим - срібло (2: 08.10), Ванзенко Дмитро - бронза (2: 10.48). Це 45, 46 і 47 медалі нашої команди і 18 золота!", - наголошується в повідомленні.

Всього в України за підсумками чотирьох днів Паралімпіади 49 медалей - 18 золотих, 13 срібних і 18 бронзових. Збірна України знаходиться на третьому місці в медальному заліку Ігор. Очолює медальний залік Китай (39 золотих медалей), на другому місці знаходиться команда Великобританії (23). За Україною розташувалися США (13), Бразилія (6) і Узбекистан (6).

Нагадаємо, станом на ранок 11 вересня українці стали другими за кількістю медалей і третіми за золотими нагородами.

XV Паралімпійські ігри проходять в Ріо з 7 по 18 вересня.