Чернівчанка Наталія Лупу вийшла до півфіналу Олімпіади

БІЖИ, НАТАЛКО, БІЖИ! /

Українські легкоатлетки Олена Прищепа та Наталія Лупу вийшли до півфіналу олімпійських змагань з бігу на 800 м.

В цей етап виходили по дві найшвидші спортсменки з кожного кваліфікаційного забігу, а також ще вісім учасниць цих змагань, які залишилися за межами перших двійок, але показали найкращий час серед інших бігунів.

Наталія Лупу у своєму забігу прийшла до фінішу другою, показавши час 1:59.91. Результат Олени Прищепи краще - 1:59.80, - але вона фінішувала третьою та вийшла у півфінал як учасниця з кращим результатом за межами перших двійок.

Третя українка Ольга Ляхова пройшла належну дистанцію за 2:03.02, ставши у своєму забігу сьомий.

У загальній класифікації учасниць змагань Прищепа посіла 11-е місце, Лупу - 14-е місце, а Ляхова - 49-е.