Євро-2016: Німеччина через пенальті виходить у півфінал. Італія їде додому

НІМЦІ Є НІМЦІ... /

Збірна Німеччини вийшла у півфінал Чемпіонату Європи з футболу, перемігши збірну Італії у серії післяматчевих пенальті. Таким чином збірна Німеччини стала третім півфіналістом турніру. Основний час гри закінчився нічиєю 1:1.

У першому таймі основного часу жодній команді так і не вдалося відкрити рахунок. Лише у другому таймі - на 65-й хвилині гри німецький півзахисник Месут Озіл забив перший гол у цій грі.

На 77-й хвилині суддя призначив пенальті у ворота німецької збірної, після того як Жером Боатенг зіграв рукою у своєму штрафному майданчику. Відтак Італія зрівняла рахунок на 78-й хвилині гри - Леонардо Бонуччі забив у німецькі ворота з 11 метрів.

Серія післяматчевих пенальті закінчилася на користь збірної Німеччини - 6:5.

Замість п'яти пенальті командам довелося виконувати по дев'ять. Помилкою Маттео Дарміана скористався Йонас Гектор.

Це була третя серія післяматчевих пенальті у ході цього турніру. Раніше в матчі 1/8 фіналу збірна Польщі в серії пенальті переграла швейцарців, а чвертьфіналі - поступилася португальцям.

Німеччина у півфіналі Євро-2016 зустрінеться із переможцем матчу між Ісландією й Францією, що відбудеться 3 липня. Цей півфінальний матч відбудеться 7 липня.