Нова сенсація: Бельгія покидає Євро, валійці вперше в історії у півфіналі!

НЕЙМОВІРНИЙ ФУТБОЛ /

Сенсаційно завершився другий чвертьфінальний матч Євро-2016. Збірна Уельсу несподівано впевнено обіграла Бельгію з рахунком 3:1.

Стартові хвилини матчу не вселяли оптимізму - команди почали дуже обережно і повільно. Швидше зорієнтувалися гравці збірної Бельгії, що дозволило їм взяти ініціативу в свої руки. Одна з позиційних атак бельгійців завершилася чудовим дальнім ударом Наiнголлана, відбити який Хеннессі не зміг.

Ближче до середини тайму Уельс почав підтискати Бельгію на чужій половині поля, при цьому без небезпечних моментів. Гол стався завдяки кутовому - Ремзі подав, Вільямс виграв позицію і пробив повз Куртуа. Гол окрилив валлійців, які контролювали м'яч до кінця тайму.

Початок другого тайму знову залишився за бельгійцями. Підопічні Вильмотса контролювали м'яч, але атаки не були складними для захисників Уельсу. Зате валлійці свій момент використали стовідсотково - на 55 хвилині Робсон-Кану отримав м'яч в чужій штрафній і спокійно переграв Куртуа.

Після забитого гола Уельс сів на свою половину поля, дозволивши Бельгії атакувати. Третій гол був забитий в результаті контратаки. Воукс, який вийшов на заміну, головою замкнув навіс з правого флангу.

PS. Валійці продемонстрували чудову самовіддачу і бажання перемогти. Саме ці риси британців і перемогли вальжних технічних та зіркових бельгійців. За це ми і любимо футбол! 6 червня чекаємо першого півфіналу Євро 2016: Португалія - Уельс. Скучати точно не доведеться!

Лілль, "П'єр Моруа" Уельс - Бельгія 3:1

Голи: Вільямс, 30, Робсон-Кану, 55, Воукс, 86 - Наiнголлан, 13
Збірна Уельсу: Хеннессі, Гантер, Тейлор, Девіс, Честер, Вільямс, Аллен, Ремзі (Коллинз, 90), Бейл, Ледлі (Кiнг, 78), Робсон-Кану (Воукс, 80).
Збірна Бельгії: Куртуа, Менье, Алдервейрелд, Денайер, Ж. Лукаку (Мертенс, 76), Вітсель, Наiнгголан, Карраско (Феллаїні, 46), Де Брюйне, Азар, Р. Лукаку (Бачуайi, 83).