Євро 2016: Фоменко вважає причиною поразки українів - відсутність єдиного колективу (ОНОВЛЕНО)

ЯК ЖЕ ТАК?! /

Збірна України програла збірній Північної Ірландії в рамках групового етапу Євро-2016. Матч у французькому Ліоні закінчився з рахунком 0:2.

На початку другого тайму - на 49-й хвилині - рахунок відкрив Гарет Маколі. І вже на останніх хвилинах Макгін остаточно поховав надії українців, забивши другий гол.

Матч пройшов у рамках другого туру в групі С. Україна вийшла на гру у такому складі: Андрій Пятов, Євген Хачеріді, Тарас Степаненко, Андрій Ярмоленко, Віктор Коваленко, Євген Коноплянка, Євген Селезньов, В'ячеслав Шевчук, Сергій Сидорчук, Артем Федецький, Ярослав Ракицький.

Футболісти були змушені грати під дощем - у другому таймі суддя навіть ненадовго призупинив матч через град.

Раніше українці та північні ірландці програли свої перші матчі: Україна поступилася Німеччині 0:2, а Північна Ірландія - Польщі 0:1.

У четвер в іншій грі групи С поляки зіграють проти німців. Шанси, хоч і дуже мінімальні, але залишаються у нашої збірної, якщо поляки програють німцям.

Михайло Фоменко: "Причина поразки – відсутність колективу"

Наставник збірної України – про поразку від Північної Ірландії. Про це повідомляє сайт газети "Сегодня".

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко прокоментував поразку від Північної Ірландії (0:2).

- Що трапилося з командою? Здавалося, такі різні матчі... Яка головна причина?

- Головна причина – відсутність колективу на футбольному полі. Наші принципи не були виконані.

- Це наш рівень, програш Північній Ірландії, чи випадковість?

- Рівень – це зайняте місце команди. Якщо усіма гравцями без винятку не виконувати свої функції в обороні та атаці, то результат буде негативний. Причини? Психологія. Надалі потрібно над цим попрацювати.

- Сьогодні відіграє Польща і Німеччина – є шанси пройти далі чи все безнадійно?

- Як кажуть: шанси є навіть тоді, коли їх немає. Хотілося б, щоб Німеччина перемогла, і все вирішувалося в останньому матчі. Але, напевно, не той сьогодні день, щоб наші бажання виконувалися.