"Реал" виграв Лігу чемпіонів

ЦЕ ВЖЕ ІСТОРІЯ /

У серії післяматчевих пенальті "Реал" обіграв "Атлетіко" в Мілані. У Мілані завершився головний матч клубного сезону в Європі - фінал Ліги чемпіонів. На "Сан-Сіро" зустрічалися дві команди з Мадрида - "Реал" і "Атлетіко".

На 15-й хвилині капітан "Реала" Серхіо Рамос відкрив рахунок в матчі, забивши після подачі зі стандарту і пасу головою від Гарета Бейла. Однак при перегляді повтору видно, що в момент передачі Рамос, швидше за все, знаходився в офсайді. Дивіться самі:

У дебюті другого тайму "Атлетіко" отримав відмінний шанс зрівняти рахунок: за фол на Фернандо Торрес арбітр призначив пенальті. Однак Антуан Грізманн з 11-метрової позначки потряс поперечину!

Але за 10 хвилин до фінального свистка "матрацники" змогли перевести поєдинок в додаткові тайми. Яннік Феррейра Карраско замкнув простріл з правого флангу - 1:1.

У додатковий час команди були обережні і голів не пропустили. У серії пенальті перемогли гравці "Реала": вирішальний удар забив Кріштіану Роналду!

Цей фінал став повторенням вирішального матчу ЛЧ в 2014 році. Тоді в Лісабоні "Реал" вирвав перемогу, забивши три голи в додатковий час - 4: 1.