Чернівецькі каратисти привезли з престижного турніру золоті нагороди

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ /

22 травня в Києві пройшов один з найбільших міжнародних турнірів по карате на території України – Kyiv Open Cup. Понад 700 спортсменів з 55 клубів України, Молдови, Румунії, Білорусії та Азербайджану змагались за престижні нагороди турніру.

Як повідомляє прес-служба міськради, Чернівецьку область на цих змаганнях представляло 3 клуби: Тай-Сен, Дзаммай та Максимум. Клуб ТАЙ-СЕН (тренери Євген Мотовилін та Руслан Білоскурський) представляли 9 спортсменів, 5 з яких повернулись додому з нагородами. Найкращий результат показав Ігор Столока, який переміг у п’яти поєдинках (куміте 12-13 років, вага до 40 кг), виборовшу золоту медаль та кубок. В цій же категорії його одноклубник Максим Зрибнєв зайняв третє місце, поступившись за вихід у фінал спортсмену із Одеси – Альберту Клязю.

Ще одне золото для Буковини виборов Олександр Каба (клуб Дзаммай, тренер – Святослав Сідлярчук) в куміте серед юніорів з вагою до 76 кг. Також його одноклубники Кіріл Гусельніков та Павло Яремчук вибороли бронзові нагороди серед кадетів вагою до 57 кг та юніорів вагою до 61 кг, відповідно. Представник клубу Максимум Різван Талібов (тренер Павло Шестаков) завоював бронзу серед чоловіків вагою до 75 кг.

Медалей до скарбнички Чернівецької області добавили спортсмени клубу ТАЙ-СЕН Нікіта Сокульський (бронза в категорії куміте 12-13 вага до 46 кг), Юлія Матушевська (бронза серед юніорів вагою до 53 кг) та Павло Пентескул (бронза у розділі ката 12-13 років).