Чернівецькі каратисти завоювали призові місця на міжнародному турнірі

НАШІ ПЕРЕМОЖЦІ /

Вихованці чернівецьких клубів ТАЙ-СЕН, Максимум та Дзаммай взяли участь у міжнародний турнірі з карате KATANA CUP, на якому 500 спортсменів представляли 35 найсильніших клубів України та Молдови, повідомляє прес-служба міськради.

За результатами змагань вихованець клубу Тай-Сен (тренери Євген Мотовилін та Руслан Білоскурський) Микола Мануїла завоював золото серед кадетів у ваговій категорії +70 кг, перемігши у фіналі ще одного представника Буковини – Богдана Гнатіва із клубу Дзаммай (тренер Святослав Сідлярчук).

Ще одне золото клубу Тай-Сен приніс Михайло Вепрюк, вдруге подолавши чемпіона України Роберта Широяна з Дніпропетровська. У фіналі Михайло зустрівся зі своїм одноклубником Дмитром Карвацьким. Приємно, що Дмитро нещодавно зайшов до категорії кадетів і вже складає здорову конкуренцію своїм опонентам.

Срібну нагороду принесла до скарбнички Буковини Надія Смоліна (клуб Тай-Сен) у категорії – кадети, вага до 54 кг. Дві бронзові нагороди серед чоловіків привезли Різван Талібов (клуб Максимум, тренер Павло Шестаков) та Павло Корпан (клуб Дзаммай). Хлопці тільки увійшли до категорії дорослих, але вже конкурують з більш досвідченими спортсменами.

Ще один буковинець Олексій Гуцуляк (клуб Максимум) посів третє місце в категорії 12-13 років куміте, вага до 46 кг, вигравши у поєдинку за бронзу у Нікіти Сокульського (клуб Тай-Сен).

Також бронзові нагороди ще здобули: Пентесул Павло – 13 років, ката (клуб Тай-Сен);
Матушевська Юлія – куміте юніори(клуб Тай-Сен);
Вакаюк Володимир – 12-13 років, куміте -52 кг(клуб Тай-Сен);
Зрибнєв Максим – 12-13 років, куміте -40 кг (клуб Тай-Сен);
Яремчук Павло – кадети, куміте -57 кг (клуб Дзаммай);
Мікулеску Дмитро – 10-11 років, куміте -32 кг (клуб Максимум, тренер Валентин Литкін).