Чернівецька "Буковина" обіграла ФК "Тернопіль" у контрольному матчі

• Спорт
  • 1695
  • 0
ВПЕРЕД, БУКОВИНО! /

6 березня чернівецька «Буковина» зіграла контрольний матч із колективом першої ліги ФК «Тернопіль». Матч відбувся у Синькові Заліщицького району Чернівецької області. Гравці «Тернополя» зуміли відзначитися вже на 4 хвилині зустрічі. За гру рукою у власному штрафному майданчику Ігоря Носарєва у ворота «Буковини» призначили пенальті. Одинадцятиметровий вдало виконав Сергій Атласюк.Про це повідомляють на офіційному сайті клубу.

На старті гри перевага була на боці «Тернополя». А ось з 20 хвилини гри перевага суперника зникла. Підопічні Віктора Мглинця мали шанси зрівняти результат ще у першому таймі, однак команди пішли на перерву з рахунком 1:0 на користь тернопільських гравців.

На 48 хвилині зустрічі гравці «Буковини» зрівняли результат. Штрафний вдало виконав Дмитро Осадчий. А через десять хвилин Віталій Богданов знову вивів «Тернопіль» вперед. Згодом буковинській команді вдалося вдруге зрівняти результат. Гравець суперника порушив правила у власному штрафному майданчику проти футболіста, який перебував у «Буковині» на перегляді. Нападник чернівчан Василь Палагнюк влучно пробив з одинадцятиметрової позначки. А на 79 хвилині зустрічі результативну атаку, у якій взяв участь той же Василь Палагнюк, ударом вже у порожні ворота завершив дебютант «Буковини» Сергій Раца (останнім часом грав у іспанській команді FC Almussafes). Підсумок матчу – 3:2 на користь чернівецької команди.

З 10 по 22 березня футболісти «Буковини» перебуватимуть на навчально – тренувальному зборі у Чопі Закарпатської області. Як повідомив головний тренер ФСК «Буковина» Віктор Мглинець, під час збору у команди заплановано контрольні матчі з колективами Закарпаття, Білорусі, а також МФК «Миколаїв».