Україна знову виграла, Англію закидаємо шапками?

Національна збірна України стала переможцем міжнародного турніру на Кіпрі. У фінальному матчі українці з рахунком 1:0 перемогли команду Сербії. Цієї перемогою команда Олексія Михайличенка продовжили свою безпрограшну серію до восьми матчів.

Якщо Михайличенко постійно і наголошує, що для нього результат в товариських матчах - це не головне, то він трохи не домовляє. Класичним показником стала фінальна гра кіпрського турніру із сербами. Після блискучого голу Назаренка (на фото), коли після його удару м`яч влетів у 9-ку воріт Дишленковича, українці стали грати на утримання рахунку.

Утім, навіть при цьому не вдалося уникнути помилок у захисті. І особлива небезпека йшла з правого флангу, де "перегорів" Павло Пашаєв, якого після перерви замінив Чигринський. Тим не менш, ще в першому таймі серби могли зрівняти рахунок і навіть вийти вперед.

На 10 хвилині Міліашуз лівого флангу з метрів 14 пробив поруч зі стійкою. На 21 хвилині серія рикошетів у володіннях Худжамова і ворота збірної України рятує стійка.

Синьо-жовті ж окрім голу Назаренка більш нічим і не здивували сербів. Повністю випали з гри Девіч та Воронін. Цікаво, як Михайличенко збирається награвати склад з таким порозумінням гравців. При цьому вже на другий тайм Воронін не вийшов і був замінений на Гоменюка, котрий поки не зрозуміло, що робить у збірній.

Знову ж таки, якщо після гри Воронін скаже, що він більше не хоче грати в збірній, то буде цілком правий. Викликати гравця основи "Герти" на два матчі і дати йому зіграти лише 45-ть хвилин...якось не надто серйзоно.

При цьому складається враження, що турнір на Кіпрі був для гравців київського "Динамо", а не збірної України. Динамівці приїхали, пограли у грі зі словаками і поїхали на збір команди. Як тренер буде намагатися "зліпити" склад, оскільки ні в матчі зі Словаччиною, ні в грі із Сербією, не було і натяку на якусь зіграність гравців, можливо, лише епізодами.

У другій половині гри українці вже грали на результат, але більш розкуто. На початку другого тайму Гоменюк, після пасу на метрів 40 від Чигринсьокого, з вигідної позиції пробив прямо у воротаря сербів. Більш про гру збірної України в нападі нічого й згадати. На останніх хвилинах Михайличенко в останні 2 хвилини зробив 2 заміни, напевно, він думає, що тактичного плану, і синьо-жовті, затягуючи час змогли отримати перемогу, яка ще вище підніме нас в рейтингу ФІФА, але чи допоможе це в грі із Англією 1 квітня?