До рідних Чернівців із Луцька боксерський «Колізей» повертається із золотом та сріблом (ФОТО)

ВІВАТ! /

Фінальні бої Всеукраїнського боксерського турніру памяті майстра спорту України з боксу ім. В.Лотоцького пройшли на Волині. Після триденних змагань серед 248-ми учасників судді визначили фіналістів, які й продовжили боротьбу за призові місця.

Золото серед наймолодших учасників здобули чернівчани Віталій Гінчак, що змагався у ваговій категорії до 30 кг, та Марк Мельник, провівший три бої у ваговій категорії – до 37,5 кг. Срібло «Колізею» приніс девятнадцатирічний Богдан Кравчук, посівши друге місце у ваговій категорії до 64 кг.

Потужний нокдаун, який наніс у другому двобої своєму супернику - місцевому боксеру чернівчанин Дмитро Касумов, нажаль, не став на думку суддів приводом для перемоги та потягнув лише на бронзу - із рахунком 2:1 «колізеївець» був змушений припинити боротьбу, не потрапивши до фіналу. Вдалим дебютом свого підопічного Іллї Синькова тренер Олександр Погодін вважає третє місце, яке юний спорстмен виборов, впевнено відбоксувавши два бої.

Для єдиної дівчини команди «Колізей» Оксани Неткачової на «чоловічому» ринзі також знайшлось з ким поборотись – боксерка провела три виснажливих бої з гідними суперницями у ваговій категорії до 50 кг, опинившись на третьому призовому місці.

Від імені боксерського клубу «Колізей» тренер Олександр Погодін висловлює вдячність за запрошення та дружній прийом секретарю змагань - тренеру Петрові Боярчуку.

Фото прес-служби боксерського клубу "Колізей" дивіться нижче, у розділі "ФОТОРЕПОРТАЖ"