Буковинець Олександр Дожук - чемпіон Європи !

У Парижі відбувся 36 чемпіонат Європи з карате – до серед юніорів (16 – 17 років) і кадетів (14 – 15 років) за версією WKF. Цікаво, що WKF – єдина версія карате, яка визнана МОК. У змаганнях взяли участь 472 спортсмени з 45 країн. У найпрестижнішій категорії куміте (+ 76) перше місце посів буковинець, представник федерації карате – до «Сін – Сьобу» Олександр Дожук (тренер – Руслан Білоскурський). Чернівчанин приніс першу для України перемогу з карате на офіційних змаганнях подібного рівня.

У першому двобої наш земляк переміг спортсмена з Боснії та Герцеговини Зуйковича, який на попередньому чемпіонаті став срібним призером. Буковинець переміг - 7:6. На шляху до вирішального поєдинку Дожук здолав опір росіянина Васильцова – 5:1, австрійця Мідзіка – 2:1 та словака Калета – 3:1. У фіналі Олександр переміг представника Чорногорії Данила Лючича – 4:2. До речі, Лючич раніше ставав чемпіоном Європи.