Чернівецькі каратисти привезли 6 медалей з Чемпіонату Європи

• Спорт
  • 1527
  • 0
НАШІ ЧЕМПІОНИ /

31 жовтня – 1 листопада в Будапешті (Угорщина) проходив 42-й чемпіонат Європи з карате за версією WADOKAI. У складі збірної України на змаганнях виступили представники чернівецького клубу ТАЙ-СЕН (тренери Євген Мотовилін та Руслан Білоскурський), які вибороли шість нагород різного ґатунку, повідомляє прес-служба міськради.

Зокрема, чемпіоном Європи в індивідуальному куміте (спаринг) в категорії 12-13 років понад 60 кг став Дмитро Карвацький.

Дві срібні нагороди виборов Микола Мануїла виступаючи в індивідуальному куміте серед кадетів 14-15 років понад 70 кг та командному куміте із двома представниками Сум Дмитром Шумаровим та Денисом Дорошом.

Бронзовими призерами стали Володимир Вакарюк та Михайло Панкратов у категоріях 12-13 років до 50 кг та 14-15 років до 57 кг відповідно. Також Дмитро Карвацький, Володимир Вакарюк та Богдан Шумаров у командному куміте 12-13 років посіли 3 місце.

Ще один представник клубу Тай-Сен Михайло Вепрюк став п’ятим.