Чернівецькі боксери здобули перемоги на турнірі за приз Діаспори Чеченського народу

• Спорт
  • 1512
  • 0
СПОРТ СПРАВЖНІХ ЧОЛОВІКІВ /

17 команд з різних областей України з’їхались на IV-відкритий турнір з боксу за приз Діаспори Чеченського народу, що днями проходив у Києві. Серед 117 учасників з Київської, Вінницької та Черкаської областей, Чернівеччину представили п’ятеро підопічних тренера боксерського клубу «Колізей» Олександра Погодіна.

Протягом двох виснажливих днів серед бійців та вболівальників не вщухали емоції. Проте, справжні чоловічі пристрасті сколихнули глядацьку залу під час бою чернівчанина Степана Вигана у ваговій категорії до 51 кг. Після трьох нелегких напружених раундів, судді одноголосно присудили «колізеївцю» першість.

Кубок за перше місце дістався ще одному члену БК «КОЛІЗЕЙ» - одинадцятилітньому Віталію Гинчаку, який виборов перемогу у спортсмена з Немирова.

Неоднозначний суддівський вирок приніс друге місце багаторазовому призеру Чернівецької області Сергію Кедю за бій з обухівським спортсменом у ваговій категорії до 66 кг. Поступився у першості шістнадцятирічний Вадим Гойтенюк та посів почесне третє місце у ваговій категорії до 63 кг.

«Це справжня командна перемога , хоча працювати нашим хлопцям, безумовно, є над чим, - коментує результати турніру тренер боксерського клубу «КОЛІЗЕЙ» Олександр Погодін, - Від усієї чернівецької команди вдячний за достойний організаційний рівень та за можливість поборотись з сильними суперниками, за неупереджене суддівство та гостинність. Окрему подяку особисто від себе хочу виказати тренеру боксерського клубу «Смарт файт» Олександру Гаврилюку, завдяки якому ми і відвідали турнір».