Третій поєдинок «Буковини» на зборах у Дніпропетровщині завершився унічию

• Спорт
  • 1321
  • 0

Суперником чернівецької «Буковини» у третій контрольній грі на навчально – тренувальних зборах у Дніпропетровській області став клуб другої ліги (група «Б») «Дніпро – 75» (Дніпропетровськ). У цьому матчі тренерський штаб дав відпочити двом досвідченим футболістам нашої команди – захисникові Петру Климусу та нападникові Степану Маковійчуку. Натомість вперше за «Буковину» на цих зборах зіграв Сергій Шевцов.

У цій зустрічі беззаперечною перевагою володіла чернівецька «Буковина», яка з перших хвилин гри «закрила» суперника на його половині поля. Вже на 3 хвилині гри удару по воротах «Дніпра – 75» завдавав Олександр Донець. На «постріл» Олександра зреагував 35 – річний голкіпер дніпропетровської команди Микола Збарах. Згодом Збарах врятував свій колектив від голів після ударів Владислава Коробкіна (5 хвилина) та Романа Степанкова (18 хвилина).

А ось на 19 хвилині гравці «Дніпра – 75» спромоглися засмутити нашого голкіпера Андрія Ленчінкова. Після поштовху Олександра Богача, футболісти «Буковини» зупинилися, бо передбачали те, що арбітр зустрічі призначить штрафний. Цього не сталося, а дніпропетровці забили перший гол у зустрічі. Після цього чернівчани продовжили облогу воріт суперника. На 27 хвилині надійність Миколи Збараха перевірив Олександр Диндіков. Голкіпер «Дніпра – 75» зіграв бездоганно. Під завісу першого тайму двічі міг відзначитися Владислав Коробкін. Спочатку Владислав завдав неточного удару головою, а згодом на «постріл» нашого бомбардира зі штрафного зреагував Микола Збарах, який, безперечно, став кращим гравцем зустрічі.

У другому таймі буковинці знову втратили безліч реальних нагод для того, щоби вразити ворота «Дніпра – 75». Зокрема, у завершальній стадії атак схибили Роман Степанков (двічі), Олександр Донець, Максим Лубенець… І все ж, буковинці таки зуміли зрівняти рахунок. На 69 хвилині зустрічі вдало виконав кутовий Ігор Мігалатюк (на фото), і Роман Степанков завдав влучного удару головою. Цей гол виявився останнім у зустрічі. У підсумку – нічия 1:1.

Після завершення гри тренер Вадим Заяць у експрес – коментарі сказав: «Ми задоволені діями своїх підопічних. Ми мали безумовну перевагу за рахунок кращої фізичної підготовки. На жаль, ми не використали багато стовідсоткових моментів для того, щоби суперників. Тих небезпечних моментів, які ми створили поблизу воріт суперника, вистачило б на цілий сезон. У останніх матчах тренерський корпус нашої команди перевіряє готовність усіх футболістів, награє нові ігрові зв’язки. У матчі з «Дніпром – 75» у нас одночасно грали на лівому фланзі Ігор Мігалатюк та Олег Керчу. Вони так діяли ще за часів виступів у чернігівській «Десні». Нам сподобалося те, як взаємодіяли між собою ці досвідчені виконавці. У останніх матчах на зборах ми вже робитимемо ставку на тих футболістів, які можуть розраховувати на місце в основному складі «Буковини» в офіційних поєдинках».

У матчі з «Дніпром – 75» зіграв ще один потенційний новачок – нападник Максим Лонський (31.03.1992). Максим – вихованець школи київського «Динамо». У 2008 році Максим Лонський виступав у юнацькій збірній України (U – 17).

Склад «Буковини»: Андрій Ленчінков (Ярослав Іщенко, 46), Сергій Шевцов (Максим Лубенець, 46), Олександр Богач (Сергій Ільїн, 46), Сергій Жижиян, Павло Іванов (Олег Керчу, 46), Роман Ємельянов (Ігор Мігалатюк, 46), Олександр Диндіков (Олександр Нечипорук, 46), Сергій Дяченко (Вадим Пислар, 46), Олександр Донець (Євген Кубай, 60), Роман Степанков, Владислав Коробкін (Максим Лонський, 46).