Буковина» здобула першу перемогу на зборах у Дніпропетровщині

• Спорт
  • 1164
  • 0

Чернівецька «Буковина» зіграла другий контрольний поєдинок на навчально – тренувальному зборі в Дніпропетровської області. Нагадаємо, що цього тижня підопічні Олександра Єжакова при непоганій грі поступилися колективу першої ліги «Зірка» (Кіровоград) – 0:1. Учора ж буковинцям протидіяла команда «Колос» (Нікополь), яка у 2006 році стала фіналістом аматорського Кубка України.

У цій зустрічі домінували чернівчани. На 5 хвилині гри наш півзахисник Олександр Донець зробив простріл з правого флангу атаки, і Степан Маковійчук завдав влучного удару головою. А через 15 хвилин забив кращий бомбардир «Буковини» Владислав Коробкін. Владислав відзначився після вдалого виконання кутового Сергієм Дяченком.

Після першого тайму, який завершився з рахунком 2:0, наші земляки відзначилися ще двічі. На 58 хвилині гравці нікопольської команди порушили правила у штрафному майданчику проти Романа Степанкова, і арбітр зустрічі призначив одинадцятиметровий удар. Вдало виконавши пенальті, Владислав Коробкін оформив дубль. А за 15 хвилин до завершення матчу Вадим Пислар зіграв на Романа Степанкова, який вчетверте вразив «рамку» суперника. Єдиний гол гравці «Колосу» забили на 64 хвилині зустрічі. Остаточний підсумок зустрічі – 4:1 на користь «Буковини», яка знову відчула смак перемоги.

У матчі із «Колосом» вже не грав 23 – річний захисник Олександр Афанасьєв (ФК «Харків»), який не підійшов нашій команді. Натомість головний тренер ФСК «Буковина» Олександр Єжаков задоволений грою потенційного новачка – 28 – річного півзахисника Олександра Диндікова, який пограв у вірменському «Бананці», молдовському «Тілігулі». Остання команда Олександра – «Динамо» (Самарканд, Узбекистан).

Наступні контрольні матчі ФСК «Буковина» зіграє 12,13,14 та 18 березня. Серед суперників – «Металург – 2» (Запоріжжя), «Дніпро – 75» (Дніпропетровськ), ФК «Суми» та «Гірник – Спорт» (Комсомольськ).

Склад «Буковини»: Андрій Ленчінков (Ярослав Іщенко,46), Сергій Кудлай (Євген Кубай, 46), Олександр Богач (Максим Лубенець, 46), Петро Климус (Сергій Ільїн, 46), Павло Іванов (Сергій Жижиян, 46), Олександр Донець (Роман Ємельянов, 46), Олександр Диндіков (Вадим Пислар, 46), Олег Керчу (Ігор Мігалатюк, 46), Сергій Дяченко, Степан Маковійчук (Роман Степанков, 46), Владислав Коробкін.