У відборі до Євро-2016 збірна України програла збірній Іспанії з мінімальним рахунком

• Спорт
  • 1422
  • 0
ФУТБОЛЬНА НЕВДАЧА /

Матч збірних Іспанії та України в групі С був одним із ключових у відбірковому етапі чемпіонату Європи-2016. Після чотирьох поєдинків у суперників було по 9 очок, а попереду - Словаччина, у якої на 3 очки більше. На жаль, нашій збірній перемогти не вдалося - 1:0, ми програли, повідомляє fakty.ictv.ua.

Гра в першому таймі - це два моменти України, які могли змінити хід гри. Артем Федецький та Руслан Ротань, маючи прекрасні можливості для взяття воріт, їх не реалізували. А от нападник «Ювентуса» Альваро Мората забив, після позиційної помилки Олександра Кучера та програної силової боротьби Євгена Хачеріді.

Другий тайм - не тайм Руслана Ротаня. Двічі стандарти капітана «Дніпра» ледь не закінчилися голами, також двічі Руслан розстрілював воротаря Ікера Касильяса, і кожен раз Іспанії щастило. Точніше, Ротань був неточним.

Найгірше у зустрічі в Севільї – кожна заміна Михайла Фоменка була вимушеною. Таке рідко трапляється, але три гравці команди замінено через травми. У цілому, від гри залишилися двоякі враження. Матч можна сміливо ділити по таймах: перший відіграла набагато краще Іспанія, другий - Україна. Звітний поєдинок - цілком нічийний. Але, як кажуть, щастить сильнішому.