У чернівецькій "Буковині" з'явилися новачки

Сьогодні чернівецька «Буковина» зіграла другий матч на «Кубку Підгір'я», який відбувається в Івано – Франківську. На жаль, наша команда поступилася з рахунком 1:2. У першому таймі гол у ворота «Буковини» забив Віталій Дністрян (21 хвилина). А у другій половині зустрічі «рамку» чернівчан вразив Роман Барчук (51 хвилина).

За 18 хвилин до завершення гри буковинці таки зуміли забити. Після подачі Олега Керчу влучного удару завдав Максим Лубенець. Впродовж поєдинку підопічні Олександра Єжакова втратили багато нагод забити суперникові. Зокрема, забракло влучності ударам Владислава Коробкіна та Романа Ємельянова.

Цього тижня контракт із ФСК «Буковина» підписали одразу 6 футболістів. Про це повідомив головний тренер чернівецького клубу Олександр Єжаков.Відтепер у лавах буковинської команди виступатимуть воротар Андрій Ленчінков, захисники Олександр Богач і Владислав Рудченко, півзахисники Олександр Донець та Сергій Дяченко, нападник Максим Лубенець. Раніше контракт із чернівецьким колективом підписав перспективний голкіпер Ярослав Іщенко. Тренерський корпус нашої команди сподівається на те, що ці футболісти зможуть суттєво допомогти «Буковині».

Новачки ФСК «Буковина»

Андрій Ленчінков – воротар. Народився 9 лютого 1990 року в Молочне Сакського району (АР Крим). Зріст – 184, вага – 80. Грав у команді «Ходак» (Черкаси).

Ярослав Іщенко – воротар. Народився 20 травня 1992 року в Черкасах. Зріст – 185, вага – 76. Виступав у колективі «Молодь» (Полтава).

Владислав Рудченко – захисник. Народився 5 червня 1986 року в Лубнах Полтавської області. Зріст – 176, вага – 74. Виступав у командах «Ворскла» (Полтава) – 2007, «Ворскла» (Полтава, дубль) – 2005 – 2008, «Сталь» (Дніпродзержинськ) - 2008 – 2009, ФК «Полтава» - 2009. У командах майстрів зіграв 103 матчі, у яких забив 7 голів.

Олександр Богач – захисник. Народився 26 лютого 1983 року в Кукушкіно Роздольненського району АР Крим. Зріст – 179, вага – 75. Виступав у командах «Титан» (Армянськ) – 2001, «Таврія» (Сімферополь) – 2001 – 2002, «ІгроСервіс» (Сімферополь) – 2001 – 2005 (з перервами), «Полісся» (Житомир) – 2003 – 2004, ПФК «Олександрія» - 2006, «ОЛКОМ» (Мелітополь) – 2006 – 2007, МФК «Миколаїв» - 2007 – 2008, «Кримтеплиця» (Молодіжне) – 2008 – 2009, «Десна» (Чернігів) – 2009. На професійному рівні зіграв 209 матчів (3 голи).

Олександр Донець – півзахисник. Народився 8 листопада 1984 року в Полтаві. Зріст – 179, вага – 70. Виступав у командах майстрів «Полісся» (Житомир) – 2004, «Ворскла – 2» (Полтава) – 2004 – 2005, «Ворскла» (Полтава, дубль) – 2004 – 2008, «Ворскла» (Полтава) – 2007, «Сталь» (Дніпродзержинськ) – 2008. У професійних командах провів 116 матчів (6 голів).

Сергій Дяченко – півзахисник. Народився 22 листопада 1984 року в Полтаві. Зріст – 180, вага – 72. Грав у клубах «Ворскла – 2» (Полтава) – 2000 – 2005, «Ворскла» (Полтава, дубль) – 2004 – 2007, «Ворскла» (Полтава) – 2002 – 2007, «Сталь» (Дніпродзержинськ) – 2008, «Зірка» (Кіровоград) – 2009, МФК «Миколаїв» - 2009. У командах майстрів провів 198 матчів (27 голів).

Максим Лубенець – нападник. Народився 28 липня 1986 року в Гоголево Полтавської області. Зріст – 177, вага – 72. Захищав кольори команд «Полісся» (Житомир) - 2004, «Ворскла» (Полтава) – 2007 - 2008, «Ворскла» (Полтава, дубль) – 2006 – 2008, ФК «Полтава» - 2008, «Шахтар» (Свердловськ) – 2009. У командах майстрів зіграв 93 зустрічей (15 голів).

Склад «Буковини» у матчі з бурштинською командою: потенційний новачок (Андрій Ленчінков,46), Петро Климус, Павло Іванов, Олександр Богач (Сергій Ільїн, 54), Тимур Новотрясов, Владислав Рудченко (Роман Степанков, 46), Олександр Донець (Роман Ємельянов, 46), Сергій Дяченко (Вадим Пислар, 46), Ігор Мігалатюк (Максим Лубенець, 46), Владислав Коробкін, Степан Маковійчук (Олег Керчу, 63).