«Буковина» перемогла у стартовому матчі «Кубка Підгір'я»

Чернівецька «Буковина» розпочала виступи на «Кубку Підгір'я», який відбувається в Івано – Франківській області. Сьогодні підопічним Олександра Єжакова протидіяли гравці команди «Яспіль» (Ясенів Пільний). Вже на 8 хвилині зустрічі Петро Климус порушив правила у власному штрафному майданчику, і арбітр гри вказав на одинадцятиметрову позначку. Футболіст колективу «Яспіль» переграв голкіпера «Буковини» Андрія Лінченкова. Після цього буковинці мали кілька нагод зрівняти результат. На жаль, ударам Степана Маковійчука та Владислава Коробкіна забракло влучності.

А вже на 37 хвилині матчу наші земляки таки зуміли вразити ворота суперника. Влучного удару головою завдав Петро Климус. Під завісу першого тайму суперник порушив правила у штрафному майданчику, і Владислав Коробкін вдало виконав пенальті – 2:1.

На початку другого тайму гравці суперника зуміли зрівняти результат. І все ж, завдяки результативним діям Романа Степанкова (66 хвилина) та Романа Ємельянова чернівчани святкували перемогу з рахунком 4:2.

У складі «Буковини» зіграв ще один потенційний новачок – воротар Андрій Лінченков (1990 рік народження). Він раніше виступав у команді «Ходак» (Черкаси).

Склад «Буковини»: Андрій Лінченков (Ярослав Іщенко, 46), Олександр Богач, Петро Климус (Олександр Семенюк, 46), Павло Іванов, Олександр Донець (Роман Ємельянов, 46), Сергій Ільїн (Олег Керчу, 46; Олександр Донець, 70), Ігор Мігалатюк (Максим Лубенець, 46), Сергій Дяченко (Вадим Пислар, 46), Степан Маковійчук (Роман Степанков, 46), Владислав Коробкін.