"Каменяр" не встояв перед "Меркурієм"

У 15 турі футзальної першості України (перша ліга) чернівецький «Меркурій» грав на виїзді з командою «Каменяр – ТВД – 2» (Дрогобич). Героєм матчу став досвідчений гравець буковинського колективу Сергій Янчик, який записав на свій рахунок чотири голи (16,20, 21,40 хвилини). Тепер Сергій Янчик перебуває серед кращих бомбардирів першої ліги. Наш земляк забив 15 м’ячів у 11 матчах.

У лавах «Меркурія» також відзначилися Вадим Шерстньов (12 хвилина) та Сергій Рибак (30 хвилина). Ворота чернівецького клубу вразили Назарій Цимбаляк (20,39) та Ігор Пенюк (37). Остаточний рахунок матчу – 6:3 на користь «Меркурія».

Результати інших матчів 15 туру: «Динамо» (Львів) – АК «Лемберг» (Львів) – 10:5, «Київ – Уніспорт» - «Шанс – Авто» (Ковель) - -:+.

Очковий доробок команд: «Динамо» - 37 (14), МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 31 (14), «Меркурій» - 27 (14), «Київський метрополітен» - 27 (13), «Планета – НУХТ» - 20 (14), «Київ – Уніспорт» - 18 (14), «Шанс – Авто» - 14 (15), «Львівхолод» - 14 (14), «Каменяр – ТВД – 2» - 10 (15), АК «Лемберг» - 9 (15).