"Буковина" перемогла команду першої ліги

Чернівецька «Буковина» зіграла у Івано – Франківську з місцевою командою «Прикарпаття». Підопічні Олександра Єжакова відзначилися вже на 1 хвилині зустрічі. Футболісти «Прикарпаття» порушили правила у власному штрафному майданчику, і арбітр зустрічі вказав на одинадцятиметрову позначку. Пенальті вдало виконав капітан «Буковини» Владислав Коробкін. Через 8 хвилин господарі мали шанс зрівняти результат. Досвідчений гравець івано – франківської команди Олександр Микуляк пробив повз «рамку».

На 11 хвилині футболісти нашого колективу організували ще одну результативну атаку. Захисник «Буковини» Павло Іванов зробив передачу у штрафний майданчик суперника, і Степан Маковійчук вдруге засмутив голкіпера «Прикарпаття» Івана Локатира. Згодом міг відзначитися Владислав Коробкін. На жаль, удару Владислава Коробкіна забракло влучності. А за 4 хвилини до завершення першої половини зустрічі дубль оформив Степан Маковійчук. Асистував Маковійчуку Владислав Коробкін.

У другому таймі команда Сергія Пташника намагалася зрівняти результат. Господарі поля спромоглися лише скоротити перевагу «Буковини» у рахунку до мінімуму. На 56 хвилині гри свій другий гол у зустрічі забив Олександр Микуляк. Остаточний підсумок гри – 3:2 на користь чернівецької команди.

Останнім часом у тренувальному таборі «Буковини» з’явилися ще кілька потенційних новачків. Зокрема, у матчі з «Прикарпаттям» грали вихованці буковинського футболу півзахисник Вадим Пислар (01.11.1990) та нападник Роман Степанков (01.01.1989). У 2006 році Вадим Пислар захищав кольори чернівецького футзального клубу «Меркурій». А у 2007 – 2009 роках Вадим виступав у колективі «Оболонь» (Київ). У сезоні – 2009/2010 Пислар зіграв 7 матчів за молодіжний склад «Оболоні». Усього за команди майстрів Вадим провів 62 зустрічі (2 голи). Роман Степанков у 2006 році він вже захищав кольори «Буковини» (26,1). Роман встиг пограти у клубах «Оболонь» (Київ) – 2007 (4 матчі), «Оболонь – 2» (Київ) – 2007 – 2008 (50, 2), «Закарпаття» (Ужгород) – 2009 (8,1), «Арсенал» (Біла Церква) – 2009 (4).

У захисті діяв вихованець УОР (Сімферополь) Тимур Новотрясов (03.04.1989). У 2009 році Тимур захищав кольори колективу першої ліги «Кримтеплиця» (Молодіжне), за який відіграв 16 матчів. Щодо Івана Щербака (25.11.1992), то він у чемпіонаті України (ДЮФЛ) виступав у командах «Освіта» (Чернівці), «Ротор» (Новоселицький район Чернівецької області) та «Буковина» (Чернівці). Хто із цих футболістів залишиться у нашій команді, з’ясується пізніше.

20 – 28 лютого в Івано – Франківській області відбудеться традиційний турнір «Кубок Підгір’я». У цих змаганнях братиме участь чернівецька «Буковина». Планується, що на «Кубку Підгір’я» змагатимуться також колективи «Прикарпаття» (Івано – Франківськ), «Енергетик» (Бурштин), «Чорногора – Ніка» (Івано – Франківськ), СДЮШОР «Прикарпаття» (Івано – Франківськ), «Тепловик» (Івано – Франківськ), «Енергетик – Галичина – 2» (Галич), «Яспіль» (Ясенів Пільний), «Карпати» (Яремча), «Бескид» (Надвірна).

Склад «Буковини» у матчі з івано – франківської командою: Ярослав Іщенко (Святослав Іванів, 46), Тимур Новотрясов, Владислав Рудченко (Сергій Ільїн, 35; Вадим Пислар, 70), Петро Климус, Павло Іванов, Олександр Донець (Роман Ємельянов, 46), Олександр Нечипорук (Михайло Рябий, 46), Сергій Дяченко (Максим Лубенець, 46), Ігор Мігалатюк (Олег Керчу, 46), Владислав Коробкін, Степан Маковійчук (Роман Степанков, 46; Іван Щербак, 75). На жаль, не зміг зіграти через травму досвідчений потенційний новачок чернівецької команди Олександр Богач.