Учені довели: їжа з фастфудів призводить до діабету

Відмова від гамбургерів і смаженої їжі дозволить уникнути діабету другого типу, або хоча б зменшити вірогідність появи цього захворювання. Швидкий набір зайвої ваги внаслідок регулярного вжитку великих порцій висококалорійної "сміттєвої" їжі збільшує ризик розвитку діабету.

Вивчивши харчові звички, спосіб життя і схильність до діабету 44 072 афроамериканок, дослідники з університету Бостона в Массачусетсі (США) з'ясували, що у чорношкірих жінок, які хоча б двічі в тиждень включали в своє меню бургери, смажену курку і рибу, вірогідність виникнення цієї недуги підвищилася за десять років на 40-70 % в порівнянні з тими, хто не харчується фастфудом. У 2 873 учасниць за час спостережень розвинувся діабет другого типу.

Слід зазначити, що любителі кави і чаю також рідше хворіють на діабет другого типу. Щоденні три-чотири філіжанки кави або чаю знижують ризик розвитку діабету на більш ніж 20 %. Така ж кількість кави без кофеїну зменшує шанси захворіти на третину. При цьому, кожна додаткова чашка кави без кофеїну в день знижує шанси захворіти на 7%. Магній і антиоксиданти, які містяться в каві та чаї (лигнани або хлорогенові кислоти) забезпечують захист організму від діабету, пише Компьюлента.

 


БукІнфо (с)


Джерело: ОБОЗ


 Купити квартиру в Чернівцях
Більше новин по темі:
Не пропускайте важливих новин!
Увімкніть сповіщення, та отримуйте новини моментально після публікації