"Меркурій" не зміг здобути очки в Рівному

Сьогодні чернівецький «Меркурій» зіграв у 9 туру першості України з футзалу (перша ліга). Підопічні Віктора Мглинця грали протидіяли на виїзді колективу МФК «Рівне – ДЮСШ – 4». Чернівчани пропустили гол вже на 1 хвилині зустрічі. Ворота Дениса Купчанка вразив Роман Волох. Наприкінці першої половини поєдинку Роман Дацюк (17 хвилина) і той же Роман Волох (19 хвилина) ще двічі «розписалися» у «рамці» «Меркурія».

На 24 хвилині гри буковинець Олександр Дележа зумів таки «розпечатати» ворота господарів. Згодом Вадим Жак (29 хвилина) та Вадим Басюк (29 хвилина, з пенальті) довели рахунок до 5:1 на користь рівненської команди. Футзалісти «Меркурія» продовжили боротися за очки до останньої хвилини зустрічі. Спочатку Ігор Білик (35 хвилина) вдруге засмутив суперника, а згодом Сергій Янчик на останній хвилині зустрічі оформив дубль. На жаль, зрівняти результат наші земляки не змогли. Остаточний рахунок гри – 5:4 на користь МФК «Рівне – ДЮСШ – 4».

Нещодавно у лавах «Меркурія» з’явився новачок – Михайло Гер. Цей гравець народився 29 січня 1987 року. Раніше Михайло захищав кольори колективу «Планета – НУХТ» (Київ).

Результати інших матчів 9 туру: АК «Лемберг» (Львів) – «Львівхолод» (Львів) – 3:4, «Динамо» (Львів) – «Шанс – Авто» (Ковель) – 9:7, «Каменяр – ТВД – 2» (Дрогобич) – «Планета – НУХТ» (Київ) – 4:5.

Очковий доробок команд: «Динамо» - 18 (7), «Київський метрополітен» - 16 (6), МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 16 (8), «Київ – Уніспорт» - 15 (7), «Планета – НУХТ» - 12 (8), «Меркурій» - 9 (7), «Шанс – Авто» - 7 (8), АК «Лемберг» - 6 (8), «Львівхолод» - 6 (8), «Каменяр – ТВД – 2» - 4 (7).

Наступний поєдинок у першості України «Меркурій» зіграє 16 січня 2010 року на виїзді. Суперник – АК «Лемберг» (Львів).