Губернатор Ванзуряк на Майдані представив свою нову команду в Чернівецькій ОДА (ФОТО + ВІДЕО)
КАРТ-БЛАНШ НОВОЇ ВЛАДИ /
Губернатор Роман Ванзуряк на народному віче на Центральній площі у неділю представив нових керівників департаментів та управлінь Чернівецької ОДА. Про це повідомляє кореспондент molbuk.ua
*****
Департамент охорони здоров’я та цивільного захисту населення очолила Оксана Андрієць, доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри акушерства і гінекології БДМУ.
Радником голови ОДА призначили громадського діяча Юрія Івашина.
БукІнфо (с)
Фото МБ та фото/відео БукІнфо (с)
Більше новин по темі:
-
На Буковині прощаються з військовим Володимиром Новаком -
На Буковині попрощаються з підполковником і двома сержантами, які віддали життя за Батьківщину -
Буковина попрощалася з двома захисниками, які загинули на війні з росією -
У Чернівцях попрощалися з журналісткою Суспільного Лілією Вакарюк: її проводжали сотні людей -
Пішла з життя журналістка Суспільного та колишня речниця поліції Буковини 38-річна Лілія Вакарюк -
Нардеп Мазурашу заявив, що особисто покаже приклад чернівецькому ТЦК як треба працювати “з посмішкою, дружелюбно та без агресії”
