"Меркурій" переміг львівський "Лемберг"

Чернівецький футзальний клуб «Меркурій» розпочав виступи у першості України (перша ліга, західна зона). Учора підопічні Сергія Ожегова грали у ФОК «Олімпія» з колективом АК «Лемберг» (Львів). Перший гол у зустрічі забили гості. Відзначився Олег Надопта (15 хвилина). Через дві хвилини чернівчани зрівняли результат. Гол на свій рахунок записав Валерій Шонов.

На 22 хвилині зустрічі Олександр Мікулеску (на фото - № 5) вивів «Меркурій» вперед. А Віталій Ткачук (28 хвилина) довів рахунок до 3:1 на користь буковинців. До честі представників Львівської області, вони зуміли зрівняти результат. Результативні удари на свій рахунок записали Василь Скрильов (34 хвилина) та Олег Надопта (38 хвилина). Врешті – решт, «Меркурію» вдалося вирвати перемогу з рахунком 4:3. Переможний м’яч забив Віталій Ткачук.

Як повідомив БукІнфо віце – президент і начальник команди «Меркурій» Анатолій Москальов, у команді виступатимуть добре відомі буковинським прихильникам футзалу гравці – Сергій Париський, Денис Купчанко, Сергій Янчик, Віталій Гончар, Олександр Дележа, Валерій Шонов, Сергій Рибак, Ігор Білик, Ілля Куруляк, Віталій Ткачук, Радислав Гончар. Під час міжсезоння у чернівецькій команді з’явилися вихованці буковинського футболу Станіслав Ромащук, Дмитро Давидний, Геннадій Куляк та воротар Сергій Фізор. Нещодавно гравцем «Меркурія» став Микола Тарасов, який виступав у колективі «Фортеця» (Кам’янець – Подільський). До речі, минулого сезону Тарасов, який тоді ще був гравцем команди з Хмельницької області, у матчі «Меркурій» - «Фортеця» (3:1) відправив м’яча у … власні ворота.

Цього сезону суперниками буковинської команди будуть такі клуби, як АК «Лемберг» (Львів), «Динамо» (Львів), «Львівхолод» (Львів), МФК «Рівне – ДЮСШ - 4», «Шанс – Авто» (Ковель), «Каменяр – ТВД – 2» (Дрогобич), «Планета – НУХТ» (Київ), «Київський метрополітен» (Київ), «Київ – Уніспорт» (Київ). За словами Анатолія Москальова, 31 жовтня чернівецький колектив зіграє на виїзді з клубом «Львівхолод», а через тиждень протидіятиме у рідних стінах столичній «Планеті – НУХТ».

Склади команд:

«Меркурій»: Сергій Париський, Сергій Янчик, Олександр Мікулеску, Станіслав Ромащук, Олександр Дележа, Валерій Шонов, Сергій Рибак, Дмитро Давидний, Ігор Білик, Віталій Ткачук, Радислав Гончар, Геннадій Куляк.

«Лемберг»: Микола Долінський, Ігор Майорчак, Олег Надопта, Володимир Чабан, Віктор Храмов, Василь Скрильов, Ігор Онищук, Володимир Іляш, Олександр Фецич, Олександр Побойня, Олег Фостяк, Олег Корчовський.

Результати інших матчів першого туру: «Львівхолод» - «Планета –НУХТ» - 2:5, «Шанс – Авто» - МФК «Рівне – ДЮСШ – 4» - 3:3.