"Буковинську милю" виграв Микола Лабовський

У Чернівцях відбулися традиційні V Міжнародні змагання «Буковинська миля». Перемогу на цих змаганнях виборювали легкоатлети з України, Білорусі та Молдови. Переможцем цьогорічного Кубка Буковину з бігу на 1 милю став буковинець Микола Лабовський (4.07.59), який тричі вигравав чемпіонат України з бігу на 1500 метрів. На фініші Микола випередив на 0,33 секунди представника Волині Олександра Борисюка (СК «Гешко»). Результат Олександра – 4.07.92. Свої призові за перемогу Лабовський передасть в обласний будинок дитини «Малютка». Подібне також робили переможці «Буковинської милі» попередніх років – Іван Гешко та Олександр Борисюк.

Трійку кращих замкнув Віталій Волошин (Черкаси) – 4.08.33. Організаторами змагань стали спортклуб «Гешко», облспортуправління, готель «Буковина» і спортивно-оздоровчий комплекс «Цецино».

.Цікаво, що елітному забігу передував символічний забіг за участю титулованих спортсменів з різних видів спорту. У ньому, зокрема, участь взяли заслужені майстри спорту Ліна Герасименко, Тетяна Мунтян, Тетяна Дорохова (стрільба з лука), Іван Гешко (легка атлетика), Ольга Панчук-Унгурян, Ольга Ніколайчук (боротьба самбо), майстри спорту міжнародного класу Олексій Коломієць (військове багатоборство, депутат Чернівецької міської ради), Євгенія Ставчанська (легка атлетика), капітан ВК «Будівельник» Андрій Савін, один з лідерів футбольної «Буковини» Ігор Мігалатюк та інші.