Фіналістів Кубка Чернівців нагороджував Руслан Гунчак

На футбольному полі СОУ «Буковина» відбувся фінальний поєдинок Кубка Чернівців. У вирішальному матчі зустрілися команди «Гріко – ГОЛ» і ФК «Чернівці». Зазначимо, що у складі колективу «Гріко – ГОЛ», який нещодавно став бронзовим призером першості України серед ветеранів, виступають багато досвідчених гравців. Деякі з них (Павло Решетник, Олександр Іванов, Роман Шпірнов, Володимир Павлов, Вадим Заяць) пройшли школу команд вищої ліги.

Зрозуміло, що більшість фахівців віддавало перевагу «Гріко – ГОЛ». Однак, зустріч проходила за сценарієм ФК «Чернівці». На 40 хвилині гри перший гол у ворота Павла Решетника забив Олександр Білоус. А вже на початку другого тайму (53 хвилина) той же Олександр Білоус збільшив перевагу своєї команди у рахунку. Через 8 хвилин Дмитро Горпенюк довів рахунок до 3:1. Гравці команди «Гріко – ГОЛ» спромоглися забити лише гол престижу. Влучний удар на свій рахунок записав досвідчений Вадим Заяць.

Гра завершилася перемогою ФК «Чернівці» (3:1), який і здобув Кубок обласного центру Буковини. Приз за кращий гол фіналу отримав Олександр Білоус (ФК «Чернівці»), а найкращим гравцем вирішальної зустрічі визнано Дмитра Макаренка (ФК «Чернівці»). До речі, Макаренка нагороджував відомий буковинський футболіст Руслан Гунчак, який на кілька днів завітав додому. Нагадаємо, що зараз Руслан захищає кольори азербайджанської команди «Сімург» (Закатали).

За словами голови Чернівецької міської федерації футболу Сергія Задорожняка, зараз триває чемпіонат нашого міста. У цих змаганнях беруть участь 11 команд. Вже наступного тижня колективи продовжать боротьбу за перемогу в чемпіонаті.

ФК «Чернівці» - Гріко – ГОЛ» - 3:1 (1:0)

3 жовтня. СОУ "Буковина".

Головний арбітр – Роман Криницький (Чернівці), асистенти арбітра - Валерій Шпирко (Чернівці), Василь Грушкевич (Чернівці), четвертий арбітр – Павло Беженар (Чернівці).

ФК «Чернівці»: Юрій Ковальчук, Андрій Стронський, Олег Чорний, Андрій Сафроняк, Андрій Руснак, Віталій Вавілов, Тарас Касько, Дмитро Макаренко, Олексій Сема, Олександр Білоус, Дмитро Горпенюк, Станіслав Чинчик, Денис Марчук, Ігор Загоруйко, Олександр Церковний, Василь Макаренко, Віталій Чинчик. Тренер – Олександр Куцак, лікар – Валерій Чинчик.

«Гріко – ГОЛ»: Павло Решетник, Іван Павлюк, Анатолій Гамаль, Олег Голобуцький, Сергій Карпін, Олександр Іванов, Роман Шпірнов, Володимир Павлов, Віталій Кінащук, Григорій Токар, Олександр Сопін, Микола Задорожний, Ігор Грималюк, Віталій Банул, Микола Дубасевич, Віталій Соболевський, Вадим Заяць, Юрій Попович. Президент команди – Сергій Гринюк, представник команди – Ігор Грималюк, тренер – Григорій Токар.

Голи: Олександр Білоус (40, 53), Дмитро Горпенюк (61), Вадим Заяць (80).