"Буковина" поступилася у Іллічівську

• Спорт
  • 1436
  • 0

У порівнянні з матчем проти МФК „Миколаїв” головний тренер чернівецького клубу Микола Трубачов зробив деякі зміни у стартовому складі „Буковини”. Зокрема, наш тренер вирішив приберегти для другої половини зустрічі Ігоря Мігалатюка та Романа Ємельянова. Замість цих футболістів у основі нашої команди грали Ілля Гагуха та Сергій Ільїн. А ось кращий бомбардир „Буковини” Владислав Коробкін (на фото) у першому таймі діяв у захисті. Справа у тому, що через дискваліфікацію матч у Іллічівську пропускав півзахисник Роман Марченко. Тому гравцеві захисної ланку Євгенові Чуприні довелося виступати у півзахисті.

Початок першої половини зустрічі був за господарями. Вже на 12 хвилині ворота „Буковини” вразив досвідчений гравець Ігор Павлов. Після цього арбітр зустрічі Антон Ісаєв (Запоріжжя) двічі зафіксував порушення правил у власному штрафному майданчику з боку буковинців. Обидва рази пенальті вдало виконав Олександр Нечипорук.

Програючи з рахунком 0:3, Микола Трубачов зробив одразу дві заміни. На поле вийшли Роман Ємельянов та Ігор Мігалатюк. Ці заміни покращили гру „Буковини”. Під завісу першої половини зустрічі Владислав Коробкін подарував буковинцям надію на позитивний підсумок матчу.

На жаль, на початку другого тайму „Буковина” пропустила четвертий гол. На 50 хвилині зустрічі, використавши передачу Саїда Белмохтара, влучного удару завдав Євген Сантрапинських. Через 7 хвилин буковинці зуміли відзначитися вдруге. Степан Маковійчук зробив передачу з лівого флангу, і Владислав Коробкін блискуче пробив головою. Згодом той же Коробкін заробив штрафний. На жаль, Андрій Драголюк виконав штрафний удар невдало. На 76 хвилині матчу удару метрів з двадцяти завдавав Олександр Семенюк. Шкіряна куля пролетіла поруч із стійкою.

Матч завершився поразкою „Буковини”. У цій першості України наші земляки поступаються вперше. Хоча підопічні Миколи Трубачова зіграли непоганий другий тайм. Радує також той факт, що продовжує демонструвати результативну гру Владислав Коробкін, який у цьому сезоні забив 8 голів (7 – у першості, 1 – у Кубку). Щодо поразки чернівчан, то у кожної команди бувають „чорні” дні. Головне, щоби хлопці якомога швидше зуміли забути про невдачу в Іллічівську та добре підготувалися до домашньої зустрічі з хмельницьким „Динамо”.