"Буковина" стартувала з перемоги

З перемоги розпочала виступи у першості України – 2009/2010 чернівецька „Буковина”. Підопічні Миколи Трубачова, які боротимуться за вихід у першу лігу, перемогли на виїзді ФК „Львів - 2” – 3:1.

Перший гол у зустрічі забив Владислав Коробкін (на фото). На 27 хвилині гри на правому фланзі вдало зіграв Роман Ємельянов, який віддав пас на Олександра Семенюка. Вже після передачі Олександра, влучного удару завдав Коробкін. Забити у першій половині гри „Буковині” більше не вдалося. Хоча нагоди відзначитися мали Євген Чуприна, Олександр Семенюк, Роман Ємельянов та все той же Владислав Коробкін. Найреальнішу нагоду зрівняти результат гравці ФК „Львів – 2” втратили на 43 хвилині гри. Виконуючи штрафний удар Ігор Білик влучив у поперечину воріт Андрія Мельничука.

У дебюті другої половини гри небезпечного удару головою по воротах „Буковини” завдав Вадим Жук. На щастя, шкіряна куля оминула „рамку” чернівецької команди. Після цього буковинці відзначилися вдруге. Знову забив Владислав Коробкін. Згодом Владислав, який скористався помилкою воротаря та захисника господарів, забив свій третій гол у зустрічі. Гравці ФК „Львів – 2” спромоглися лише на гол престижу. Під завісу матчу футболісти львівської команди заробили право на кутовий. На жаль, наші земляки залишили без нагляду Івана Білого, який вразивши ворота Андрія Мельничука, встановив остаточний рахунок матчу.

Склад „Буковини”: Андрій Мельничук, Сергій Шевцов (Сергій Жижиян, 87), Євген Чуприна, Петро Климус, Ілля Гагуха, Ігор Мігалатюк, Сергій Ільїн (Роман Марченко, 19), Андрій Драголюк (Степан Маковійчук, 46), Роман Ємельянов (Олександр Маковійчук, 71), Олександр Семенюк, Владислав Коробкін (Олександр Лакуста, 84). Запасний: Юрій Бахтіяров. Тренер – Микола Трубачов.

Результати інших матчів першого туру: "Нива" (Вінниця) - ФК "Моршин" - 1:0, "Верес" (Рівне) - "Карпати - 2" (Львів) - 0:4, "Бастіон" (Іллічівськ) - "Рось" (Біла Церква) - 2:1, "Динамо" (Хмельницький) - МФК "Миколаїв" - 0:0.