"Буковина" поступилася на виїзді "Росі"

Команда другої футбольної ліги «Буковина» (Чернівці) знову не змогла поповнити свій очковий доробок. У 33 турі підопічні Віктора Мглинця поступилися на виїзді білоцерківській «Росі» - 2:3.

Початок матчу виявився для чернівчан жахливим. Вже на 6 хвилині гри буковинці програвали з рахунком 0:2. Спочатку ворота Юрія Бахтіярова вразив 18 – річний Сергій Соботюк., а згодом відзначився одноліток Сергія – Михайло Ніколаєв. До речі, Михайло Ніколаєв забив після помилки голкіпера «Буковини» Юрія Бахтіярова.

На 25 хвилині зустрічі Віктор Мглинець зробив заміну. Замість Олександра Маковійчука на поле з’явився Валерій Блажко, який одразу ж зумів звести перевагу «Росі» у рахунку до мінімуму. А вже через вісім хвилин влучного удару по воротах господарів завдав Олександр Семенюк. Буковинці могли і вийти вперед. Однак, Олег Керчу, Валерій Блажко, Олександр Семенюк та Олександр Лакуста втратили можливість забити суперникові.

Вже у другому таймі футболісти «Росі» втретє засмутили нашу команду. Після виконання штрафного Романом Дороганем, Юрій Бахтіяров знову пропустив гол. Після цього мав можливість зрівняти результат буковинець Вадим Петришин. На жаль, врятувати свою команду від поразки Вадим не зміг.

Склад «Буковини»:

Юрій Бахтіяров, Петро Климус, Сергій Жижиян, Олександр Лисюк, Олександр Маковійчук (Валерій Блажко, 25), Михайло Рябий, Олег Керчу, Олександр Темерівський, Олександр Тодорович (Вадим Петришин, 55), Олександр Семенюк, Олександр Лакуста.

13 червня "Буковина" зіграє у Чернівцях останній поєдинок першості України - 2008/2009. Суперник -   команда "Нафком" (Бровари), яка у другому колі значно покращила своє турнірне становище.